Воротар «Ворскли» (U-19) забив гол у компенсований час матчу, чим врятував свою команду від поразки (ВІДЕО)

2023-04-01 07:59 Героєм чергового туру чемпіонату України серед юнацьких команд клубів УПЛ став 18-річний воротар полтавської «Ворскли» (U-19) ... Воротар «Ворскли» (U-19) забив гол у компенсований час матчу, чим врятував свою команду від поразки (ВІДЕО)

Героєм чергового туру чемпіонату України серед юнацьких команд клубів УПЛ став 18-річний воротар полтавської «Ворскли» (U-19) Дмитро Ященко.

У гостьовому матчі 19-го туру першості з «Олександрією» (U-19) молодий голкіпер врятував свою команду від поразки. На другій компенсованій хвилині другого тайму за рахунку 1:0 на користь олександрійців Ященко вирішив підключитися до розіграшу кутового біля воріт суперника та зумів ударом головою відправити м’яч у сітку. Так рахунок став 1:1, з яким, у підсумку, і завершився матч.