Верес — Кривбас — 1:2. Чемпіонат України, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-01 16:00 1 квітня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Верес (Рівне) і ... Верес — Кривбас — 1:2. Чемпіонат України, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

1 квітня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Верес (Рівне) і Кривбас (Кривий Ріг).

Верес - Кривбас - 1:2. Чемпіонат України, 19-й тур. Огляд матчу, статистикаВерес - Кривбас - 1:2. Чемпіонат України, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат України, 19-й тур

Верес (Рівне) — Кривбас (Кривий Ріг) — 1:2 (0:0)
Голи: Близниченко (82) — K. Приходько (51), Понєдєльнік (83)

Попередження: Задерака (25), Дахновський (41), Пасіч (55), Устименко (58), Устименко (60), Шарай (62), Шарай (76)

Огляд матчу Верес — Кривбас:

У футбольному матчі Прем’єр-ліги, що відбувся на стадіоні «Авангард» між «Вересом Рівного» і «Гірником», розгорнулася гостра і напружена боротьба. Рахунок першого тайму був 0:0, обидві команди продемонстрували надійний захист і відбили будь-які загрози своїм воротам. У другому таймі гра відкрилася і стала більш атакувальною, а на 51-й хвилині «Гірник» вийшов уперед завдяки голу К. Приходька. «Верес Рівне» спробували зрівняти рахунок, але їхні зусилля були зірвані сильним захистом «Гірника», і гра стала фізичнішою, з великою кількістю фолів і жовтих карток.

Ця напруженість загострилася до межі, коли півзахисник «гірників» Д. Устименко швидко поспіль отримав дві жовті картки, внаслідок чого на 60-й хвилині отримав червону картку та знявся з гри. Рівненський «Верес» продовжував наполягати на своїй чисельній перевазі та на 82-й хвилині був винагороджений пенальті, який упевнено реалізував А. Близниченко та зрівняв рахунок. Однак у Гірника були інші плани, і А. Понєдєльнік забив переможний гол на 83-й хвилині, забезпечивши своїй команді вирішальну перемогу на виїзді. Гра закінчилася з рахунком 1:2, а «Гірник» у запеклій боротьбі набрав усі три очки. Загалом, це була захоплива зустріч, у якій обидві команди демонстрували чудову майстерність і конкурентоспроможність. Хоча «Верес Рівне» може бути розчарований результатом, вони можуть надихнутися своїм мужнім виступом, тоді як «Гірники» будуть раді здобути життєво важливу перемогу у важкому виїзному матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Рух — Верес, Кривбас — Зоря.