ан.Сіті — Ліверпуль — 4:1. Чемпіонат Англії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-01 16:30 1 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ман.Сіті (Англія) і ... ан.Сіті — Ліверпуль — 4:1. Чемпіонат Англії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

1 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Ман.Сіті (Англія) і Ліверпуль (Англія).

Ман.Сіті - Ліверпуль - 4:1. Чемпіонат Англії, 29-й тур. Огляд матчу, статистикаМан.Сіті - Ліверпуль - 4:1. Чемпіонат Англії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 29-й тур

Ман.Сіті (Англія) — Ліверпуль (Англія) — 4:1 (1:1)
Голи: Х. Альварес (27), де Брюйне (46), Я. Гюндоган (53), Гріліш (74) — Мохамед Салах (17)

Попередження: Мохамед Салах (19), Родрі (33)

Огляд матчу Ман.Сіті — Ліверпуль:

«Манчестер Сіті» здобув перемогу над «Ліверпулем» із рахунком 4:1 у матчі Прем’єр-ліги, який пройшов на стадіоні «Етіхад». Рахунок у першому таймі матчу був 1:1, але господарям поля вдалося забити три голи в другому таймі, не залишивши «Ліверпулю» шансів на відновлення. «Ліверпуль» відмінно стартував: Мохамед Салах відкрив рахунок лише через 17 хвилин. Однак ентузіазм червоних був недовгим, оскільки через дві хвилини Салах віддав жовту картку. «Манчестер Сіті» відповів власним голом, забитим Хуаном Альваресом на 27-й хвилині. Невдовзі після цього Родрі отримав жовту картку за «Манчестер Сіті», що посилило напругу в грі. Другий тайм для «Манчестер Сіті» розпочався добре: Кевін Де Брюйне забив гол лише через хвилину після рестарту і вивів господарів поля вперед.

«Ліверпуль» щосили намагався відновити свої позиції, і Ілкай Гюндоган забив ще один гол на 53-й хвилині, вивівши «Манчестер Сіті» вперед на два голи. «Ліверпуль» спробував переломити ситуацію, зробивши чотири заміни на 70-й хвилині, але цього було недостатньо, щоб змінити хід гри. Джек Гріліш із «Манчестер Сіті» забив четвертий гол за свою команду на 74-й хвилині, закріпивши лідерство. «Манчестер Сіті» зробив дві пізні заміни: Бернарду Сілва вийшов замість Родрі на 83-й хвилині, а Коул Палмер замінив Гріліша на 89-й хвилині. Тим часом «Ліверпуль» на 82-й хвилині виставив Коді Гакпо замість Джеймса Мілнера. Матч завершився з рахунком 4:1 на користь «Манчестер Сіті», що порадувало вболівальників. Незважаючи на поразку, «Ліверпуль», як і раніше, зберігає статус однієї з найкращих команд Прем’єр-ліги, а «Манчестер Сіті» піднімається вище в рейтингу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Саутгемптон — Ман.Сіті, Ліверпуль — Арсенал.