Олександрія — Ворскла — 3:0. Чемпіонат України, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-01 17:00 1 квітня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Олександрія (Олександрія) і ... Олександрія — Ворскла — 3:0. Чемпіонат України, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

1 квітня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Олександрія (Олександрія) і Ворскла (Полтава).

Олександрія - Ворскла - 3:0. Чемпіонат України, 19-й тур. Огляд матчу, статистикаОлександрія - Ворскла - 3:0. Чемпіонат України, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат України, 19-й тур

Олександрія (Олександрія) — Ворскла (Полтава) — 3:0 (2:0)
Голи: Пердута (25), Кулаков (41), S. Loginov (78)

Попередження: Лукас Рамірес (9), R. Lopes (42)

Огляд матчу Олександрія — Ворскла:

У матчі Прем’єр-ліги, який проходив у КСК «Ніка», на полі зустрілися «Олександрія» та «Ворскла». Гра почалася з жовтої картки полтавського «Ворскли» Лукаса Раміреса на дев’ятій хвилині. Потім стався невдалий для «Олександрії» випадок: І. Пердута забив автогол на 25-й хвилині, що дало полтавській «Ворсклі» можливість вийти вперед. Однак на 41-й хвилині активізувався гравець «Олександрії» О. Кулаков і забив перший гол своїй команді, вивівши її вперед. Буквально за хвилину жовту картку отримав Р. Лопес із полтавської «Ворскли». Незабаром після цього обидві команди провели заміни в перерві. Полтавська «Ворскла» представила Р.Степанюка і А.Бацулу за Р.Лопеса і Лукаса Раміреса відповідно. Тим часом Олександрія замінила В. Калитвинцева на О. Кожушка. На початку другого тайму полтавська «Ворскла» провела ще одну заміну, випустивши замість Р. Лопеса І. Кане.

Однак Олександрія відповіла двома своїми замінами: Ю. Копина замість А. Кулакова та М. Михайленка замість К. Ковалець. На 64-й хвилині обидві команди здійснили нові заміни: Д. Олійник замінив Феліпе Родрігеса у складі полтавської «Ворскли», а Е. Мустафаєв і Д. Мірошниченко замість «Олександрії» замінили К. Сегєєва і Б. Кобзаря відповідно. Кобзаря відповідно. Полтавська «Ворскла» на 76-й хвилині замінила О. Скляра на Д. Хрипчука. Однак останнє слово в цьому матчі було за Олександрією. С. Логінов забив третій гол своєї команди на 78-й хвилині, забезпечивши їм перевагу і перемогу. Матч закінчився з рахунком 3:0 на користь «Олександрії». Попри зусилля полтавської «Ворскли», «Олександрія» того дня показала себе найкращою командою, забезпечивши важливу перемогу в Прем’єр-лізі. Цей матч продемонстрував талант і здібності обох команд і став захопливою подією для вболівальників, які спостерігали за ним із трибун або вдома.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Олександрія — Чорноморець, Ворскла — Інгулець.