Уніон — Штутгарт — 3:0. Чемпіонат Німеччини, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-01 18:32 1 квітня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Уніон (Берлін) і ... Уніон — Штутгарт — 3:0. Чемпіонат Німеччини, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

1 квітня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Уніон (Берлін) і Штутгарт (Німеччина).

Уніон - Штутгарт - 3:0. Чемпіонат Німеччини, 26-й тур. Огляд матчу, статистикаУніон - Штутгарт - 3:0. Чемпіонат Німеччини, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Німеччини, 26-й тур

Уніон (Берлін) — Штутгарт (Німеччина) — 3:0 (0:0)
Голи: С. Беккер (51), Кевін Беренс (65), Харагуті (68)

Попередження: Харагуті (23), Діого Лейте (28)

Огляд матчу Уніон — Штутгарт:

«Уніон Берлін» здобув перемогу з рахунком 3:0 над «Штутгартом» у матчі Бундесліги У нещодавньому вкиданні в Бундеслізі «Уніон Берлін» зустрівся зі «Штутгартом» на стадіоні «Ан дер Альтен Ферстерай». Це був захопливий матч між двома командами, яким було за що грати. Рахунок першого тайму був 0:0, але «Юніон Берлін» зумів забити три голи в другому таймі, повністю перевершивши своїх суперників. Гра почалася бурхливо: гравець команди VfB Stuttgart Г. Харагуті отримав жовту картку лише на 23-й хвилині гри. Д. Лейте з Union Berlin незабаром наслідував його приклад, отримавши жовту картку на 28-й хвилині.

VfB Stuttgart не забив гол на 34-й хвилині через гру рукою, внаслідок чого до перерви рахунок залишився на рівні 0:0. У другому таймі «Юніон Берлін» вийшов на поле у всеозброєнні, а С. Беккер забив перший гол у матчі на 51-й хвилині. А. Лайдуні з Union Berlin вийшов на заміну М. Торсбі на 59-й хвилині, а VfB Stuttgart відповів трьома власними замінами на 63-й хвилині. Попри зусилля VfB Stuttgart, Union Berlin вдалося подвоїти свою перевагу на 65-й хвилині, коли К. Беренс забив гол. «Штутгарт» програв із рахунком 2:0, а автогол «Юніон Берлін» від Харагуті на 68-й хвилині тільки погіршив травму. «Юніон Берлін» закріпив перемогу своїм третім і останнім голом, забитим Ж. Сібачеу на 77-й хвилині. В обох командах відбулося кілька пізніх замін: на 90-й хвилині «Юніон Берлін» замінив М. Пантовича на Дж. Хаберера. Остаточний рахунок став 3:0 на користь «Уніон Берлін», які явно домінували в другому таймі завдяки своїй вражаючій грі. Перемога Union Berlin була заслуженою, оскільки вони провели фантастичну гру, не дозволивши VfB Stuttgart забити жодного гола. «Уніон Берлін» сподівається розвинути цю перемогу, прагнучи піднятися вище в таблиці Бундесліги. Тим часом, VfB Stuttgart залишиться зализувати рани і намагатися перегрупуватися перед наступною грою.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Боруссія Д — Уніон, Бохум — Штутгарт.