ольфсбург — Аугсбург — 2:2. Чемпіонат Німеччини, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-01 18:35 1 квітня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Вольфсбург (Німеччина) і ... ольфсбург — Аугсбург — 2:2. Чемпіонат Німеччини, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

1 квітня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Вольфсбург (Німеччина) і Аугсбург (Німеччина).

Вольфсбург - Аугсбург - 2:2. Чемпіонат Німеччини, 26-й тур. Огляд матчу, статистикаВольфсбург - Аугсбург - 2:2. Чемпіонат Німеччини, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Німеччини, 26-й тур

Вольфсбург (Німеччина) — Аугсбург (Німеччина) — 2:2 (0:2)
Голи: Вальдшмідт (83), Фелікс Нмеча (90+6) — Арнольд (2), Мергім Беріша (32)

Попередження: Рідл Баку (52), Патрік Віммер (56), Mads Pedersen (87), К. Паредес (90+3), А. Майєр (90+4)

Огляд матчу Вольфсбург — Аугсбург:

Нещодавній футбольний матч між «Вольфсбургом» і «Аугсбургом» був захопливою грою, яка змусила вболівальників триматися в напрузі. Матч проходив на VOLKSWAGEN ARENA в рамках Ліги Бундесліги. До перерви «Аугсбург» лідирував із рахунком 0:2 — завдяки автоголу М. Арнольда на другій хвилині та голу М. Бериші на 32-й хвилині. Вольфсбург мав шанс скоротити відставання на 21-й хвилині, але М. Арнольд не реалізував пенальті. У перерві обидві команди зробили заміни. М. Сванберг вийшов на заміну у «Вольфсбурзі», замінивши Ф. Нмеча, а Р. Варгас замінив М. Педерсена в «Аугсбурзі». Другий тайм почався з дострокової заміни «Вольфсбурга» на Ф. Нмеча замість М. Сванберга. Однак потім пішли жовті картки Р. Баку на 52-й хвилині і П. Віммера на 56-й хвилині. На позначці години «Вольфсбург» зробив ще дві заміни — К. Паредес замінив Р. Баку, а Ю. Герхардт поступився місцем Дж. Вінду.

О. Мармуш вийшов на заміну замість Л. Вальдшмідта на 66-й хвилині. «Аугсбург» також провів дві заміни на 70-й хвилині — Ю. Гувелеу замінив Р. Вейгу, а М. Беріша поступився місцем І. Кардоне. Н. Козза замінив П. Віммера на 75-й хвилині, коли «Вольфсбург» наполягав на камбеку. Їхні зусилля незабаром окупилися: Л. Вальдшмідт забив гол на 83-й хвилині. Це надало команді такого необхідного морального імпульсу і відродило надії вболівальників. «Аугсбург» намагався закріпити перемогу, але М. Педерсен отримав жовту картку на 87-й хвилині, і команда провела ще дві заміни — Д. Бельо замінив Ф. Єнсена на 88-й хвилині, а А. Енгельс поступився місцем Й. Баумгартлінгеру на 90-й хвилині. Однак матч завершився внічию завдяки приголомшливому голу Ф. Нмеча на 90-й хвилині, який приніс «Вольфсбургу» очко і залишив «Ауґсбурґ» з почуттям розчарування. Загалом це був захопливий матч, сповнений несподіванок і поворотів, що свідчить про дух гравців та їхню відданість своїм командам.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Боруссія М — Вольфсбург, Аугсбург — Кельн.