Шальке — Байєр — 0:3. Чемпіонат Німеччини, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-01 18:36 1 квітня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Шальке (Гельзенкірхен) і ... Шальке — Байєр — 0:3. Чемпіонат Німеччини, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

1 квітня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Шальке (Гельзенкірхен) і Байєр (Леверкузен).

Шальке - Байєр - 0:3. Чемпіонат Німеччини, 26-й тур. Огляд матчу, статистикаШальке - Байєр - 0:3. Чемпіонат Німеччини, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Німеччини, 26-й тур

Шальке (Гельзенкірхен) — Байєр (Леверкузен) — 0:3 (0:0)
Голи: Джеремі Фрімпонг (50), Ф. Віртц (61), Азмун (90+2)

Попередження: Э. Паласіос (39), Х. Матрічіані (51), Баланта (56)

Огляд матчу Шальке — Байєр:

У довгоочікуваному матчі Бундесліги між «Шальке-04» і леверкузенським «Байєром» вболівальники залишилися розчаровані, оскільки «Леверкузен» здобув легку перемогу з рахунком 3:0 на «ФЕЛЬТІНС-Арені». У першому таймі обидві команди щосили намагалися знайти задню частину воріт, незважаючи на сильні зусилля з обох сторін. Однак перша велика подія сталася на 39-й хвилині, коли гравець із Леверкузена Е. Паласіос отримав жовту картку за нерозважливий виклик. Другий тайм розпочався із заміни «Шальке-04»: замість Д. Дрекслера на поле вийшов Е. Баланта. Але «Леверкузен» швидко взяв хід у свої руки: на 50-й хвилині Ж. Фрімпонг забив гол. «Шальке» намагався дати відсіч, але імпульс був не на їхньому боці.

Жовті картки для Х. Матрічіані та Е. Баланти на 51-й і 56-й хвилинах відповідно ще більше погіршили їхні біди. Тим часом леверкузенці продовжували атакувати й забили другий гол на 61-й хвилині завдяки Ф. Вірцу. Вірцу. По ходу матчу «Шальке» робив подальші заміни — М. Фрей на С. Теродде на 61-й хвилині, Т. Краусс на Т. Скарке на 71-й хвилині та Р. Залазар на Т. Мора на 82-й хвилині. Тим часом, Леверкузен також вніс низку змін до свого складу. Однак вирішальною для «Леверкузена» виявилася заміна С. Азмуна на 66-й хвилині. Іранський нападник забив третій і останній гол у матчі на 90-й хвилині, забезпечивши комфортну перемогу своїй команді. Зрештою, це була переконлива перемога леверкузенського «Байєра», який вочевидь був кращою командою впродовж усього матчу. «Шальке-04» потрібно буде поліпшити свою гру, якщо вони хочуть вийти на перше місце в майбутніх зустрічах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Хоффенхайм — Шальке, Байєр — Айнтрахт.