Арсенал — Лідс — 4:1. Чемпіонат Англії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-01 19:02 1 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Арсенал (Лондон) і ... Арсенал — Лідс — 4:1. Чемпіонат Англії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

1 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Арсенал (Лондон) і Лідс (Англія).

Арсенал - Лідс - 4:1. Чемпіонат Англії, 29-й тур. Огляд матчу, статистикаАрсенал - Лідс - 4:1. Чемпіонат Англії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 29-й тур

Арсенал (Лондон) — Лідс (Англія) — 4:1 (1:0)
Голи: Жезус (35), Вайт (47), Жезус (55), Джака (84) — Расмус Крістенсен (76)

Предупредження: Кох (45), P. Bamford (90+1)

Огляд матчу Арсенал — Лідс:

«Арсенал» і «Лідс» зійшлися в пульсуючому матчі Прем’єр-ліги на стадіоні «Емірейтс». Господарі вийшли вперед, реалізувавши пенальті Габріелем Жезусом на 35-й хвилині.

«Лідс» спробував повернутися в гру, але отримав жовту картку, оскільки незадовго до перерви Робін Кох отримав попередження. Другий тайм почався з атаки «Арсеналу», і Бен Вайт забив гол на 47-й хвилині, подвоївши перевагу. Жезус забив гол на 55-й хвилині і дав «Арсеналу» значну перевагу 3:0. «Каноніри» швидко провели дві заміни: Букайо Сака замінив Жезуса, а Жоржиньо замінив Томаса Партея на 60-й хвилині. «Лідс» спробував змінити свою долю, випустивши двох гравців — Родріго та Вестона Маккенні — на 65-й хвилині. Однак «Арсенал» парирував їхні дії, внісши дві власні заміни, оскільки Ґабріель Раттер і Ліам Купер посіли місце Робіна Коха та Коді Саммервілля на 74-й хвилині. Попри відставання на три голи, «Лідс» не здавався і забив Расмусу Крістенсену на 76-й хвилині. Однак Граніт Джака з «Арсеналу» зробив гру недосяжною для «Лідса», коли забив гол на 84-й хвилині. «Лідс» зробив останню заміну в матчі: Патрік Бемфорд замінив Джека Гаррісона на 85-й хвилині. «Арсенал» швидко залучив трьох гравців — Кірана Тірні, Еміля Сміта Роу і Флорентіно Вієйру — замість Олександра Зінченка, Мартіна Едегора і Джаки відповідно. Матч закінчився тим, що «Бемфорд» із «Лідса» отримав попередження за фол у доданий час. «Арсенал» обіграв переможців із рахунком 4:1 у захопливій зустрічі, в якій було вісім замін і відмінний футбол з обох сторін.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ліверпуль — Арсенал, Лідс — Кр-л Пелас.