Інтер — Фіорентина — 0:1. Чемпіонат Італії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-01 21:00 1 квітня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Інтер (Мілан) і ... Інтер — Фіорентина — 0:1. Чемпіонат Італії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

1 квітня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Інтер (Мілан) і Фіорентина (Флоренція).

Інтер - Фіорентина - 0:1. Чемпіонат Італії, 28-й тур. Огляд матчу, статистикаІнтер - Фіорентина - 0:1. Чемпіонат Італії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 28-й тур

Інтер (Мілан) — Фіорентина (Флоренція) — 0:1 (0:0)
Голи: Г. Бонавентура (53)

Предупредження: Кастровіллі (58), Джонатан Іконе (76), Брозовіч (77), Соф’ян Амрабат (79), Ачербі (90+4)

Огляд матчу Інтер — Фіорентина:

Матч Серії А між «Інтером» та «Фіорентиною» відбувся на легендарному стадіоні «Джузеппе Меацца». Незважаючи на кілька швидких спроб обох команд, перший тайм залишився без голів, що підготувало ґрунт для захопливого другого тайму. На 46-й хвилині «Фіорентина» зробила першу заміну в матчі, випустивши Л. Мартінеса Куарту замість Н. Міленковича. Ця зміна у складі, здавалося, дала «Фіорентині» необхідний поштовх, оскільки всього через сім хвилин вони забили перший гол у матчі. Г. Бонавентура забив гол за «Фіорентину», вивівши їх уперед і задавши тон усьому матчу, що залишився. На 58-й хвилині гравець «Фіорентини» Г. Кастровіллі отримав жовту картку, а «Інтер» зробив три заміни на 63-й хвилині: А. Бастоні вийшов замість С. де Вріжа, Р. Госенс замінив Р. Белланова, а Х. Корреа замінив Л. Мартінес.

На 66-й хвилині «Фіорентина» провела ще дві заміни: замість Р. Соттіла вийшов Р. Сапонара, а замість Г. Кастровіллі — С. Амрабат. На 76-й хвилині «Фіорентина» зробила останні заміни, випустивши Р. Мандрагору замість А. Барака і Л. Раньєрі замість Х. Іконе. Іконе також отримала жовту картку за цей час. На 78-й хвилині «Інтер» зробив дві заключні заміни: Х. Мхітарян замінив К. Аслані, а М. Брозович поступився місцем Е. Джеко. С. Амрабат із «Фіорентини» отримав жовту картку на 79-й хвилині, а гравець «Інтера» Ф. Ачербі отримав картку на останній хвилині гри. Незважаючи на зусилля «Інтера», в основний час рахунок залишився 0:1, а перемогу здобула «Фіорентина». Матч був напруженим і напруженим, і обидві команди з нетерпінням чекали наступної зустрічі. Завдяки великій кількості талановитих гравців на полі та пристрасній підтримці вболівальників на стадіоні такі футбольні матчі не можна пропускати.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Салернітана — Інтер, Фіорентина — Спеція.