енн — Ланс — 0:1. Чемпіонат Франції, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-02 00:00 1 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ренн (Франція) і ... енн — Ланс — 0:1. Чемпіонат Франції, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

1 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ренн (Франція) і Ланс (Франція).

Ренн - Ланс - 0:1. Чемпіонат Франції, 29-й тур. Огляд матчу, статистикаРенн - Ланс - 0:1. Чемпіонат Франції, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 29-й тур

Ренн (Франція) — Ланс (Франція) — 0:1 (0:1)
Голи: Опенда (31)

Предупредження: Дезіре Дуе (27), Кевін Дансо (45+1), Едріан Томассон (61), Буріго (82)

Огляд матчу Ренн — Ланс:

«Ренн» і «Ланс» нещодавно зустрілися в напруженому матчі на «Роазон Парк» у Лізі 1. Рахунок першого тайму був 0:1 на користь «Ланса», таким же виявився і очний рахунок. Матч був захопливим, обидві команди показали свою майстерність і віддали всі сили на полі. Перша помітна подія в матчі сталася на 27-й хвилині, коли гравець «Ренна» Д. Доуе отримав жовту картку. Матч розвивався швидко, і через чотири хвилини гравець «Ланса» Л. Опенда забив неймовірний гол, вивівши свою команду вперед. Тим не менш, матч був важким: було видано кілька жовтих карток, зокрема одна для К. Дансо з «Ланса» на 45-й хвилині і Б. Буріго з «Ренна» на 82-й хвилині. Другий тайм почався з того, що «Ренн» провів три заміни на 56-й хвилині. Серед них були К. Токо Екамбі для Л. Маєра, К. Вух для Б. Сантамарія і Д. Доуе для А. Гуїрі.

Ленс, з іншого боку, отримав жовту картку на 61-й хвилині, коли А. Томассон вчинив фол. Потім Ланс зробив дві заміни на 74-й хвилині: А. Томассона замінив А. Клод-Моріс, а А. Фульджині замінив Д. Коста. У цей момент «Ренн» також зробив заміну: К. Угочукву замінив Дж. Доку. На 80-й хвилині Ленса замінили на П. Франковскі, який замінив Д. Мачадо. Хвилину потому Ленс зробив ще одну заміну, цього разу В. Саїд замінив Л. Опенду. Б. Буріго з «Ренна» отримав жовту картку на 82-й хвилині. По ходу матчу команди продовжували спроби забити гол, але зіткнулися з деякими перешкодами. На 87-й хвилині «Ренн» думав, що у них був гол, але його не зарахували через офсайд. Нарешті, на 90-й хвилині «Ланс» зробив останню заміну: Ф. Медіна замінив М. Хайдару. Загалом, матч був захопливим, із численними прикладами чудового геймплею та деякими труднощами. Однак у підсумку на перше місце вийшов саме Ланс, який переміг «Ренн» із рахунком 0:1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ліон — Ренн, Ланс — Страсбур.