ВІДЕО: Мудрик не реалізував вихід один на один із Мартінесом у черговому матчі за «Челсі»

2023-04-02 06:45 Український півзахисник лондонського «Челсі» Михайло Мудрик провів черговий матч за свій клуб. Михайло Мудрик У суботу ... ВІДЕО: Мудрик не реалізував вихід один на один із Мартінесом у черговому матчі за «Челсі»

Український півзахисник лондонського «Челсі» Михайло Мудрик провів черговий матч за свій клуб.

Михайло Мудрик

У суботу 22-річний футболіст потрапив до стартового складу «арисктократів» на домашній поєдинок 29-го туру чемпіонату Англії з «Астон Віллою» (0:2), а на 57-й хвилині зустрічі був замінений на Ноні Мадуеке.

Результативними діями Мудрик відзначитися знову не зумів, але на 31-й хвилині зустрічі він мав чудову нагоду зрівняти рахунок, коли на табло було 0:1. Відгукнувшись на розрізну передачу з глибини поля, українець вийшов віч-на-віч із воротарем «Астон Вілли» Еміліано Мартінесом, однак, пробиваючи з меж штрафного майданчика, спрямував м’яч просто в руки аргентинському голкіперу.

Додамо, що з часу переходу в «Челсі» з «Шахтаря» минулої зими за 100 млн євро Мудрик провів за британський клуб 7 матчів (з яких 4 він починав у стартовому складі), а з результативних дій на його рахунку поки лише одна гольова передача.