19 тур чемпіонату України. «Львів» — «Динамо» — 0:2. Огляд матчу, статистика

2023-04-02 14:55 Цього вікенду відбуваються матчі 19-го туру чемпіонату України. В одному з них, у неділю, 2 квітня, ... 19 тур чемпіонату України. «Львів» — «Динамо» — 0:2. Огляд матчу, статистика

Цього вікенду відбуваються матчі 19-го туру чемпіонату України. В одному з них, у неділю, 2 квітня, зустрічалися «Львів» та київське «Динамо».

Фото — Олександр Попов

Чемпіонат України. 19-й тур

«ЛЬВІВ»«ДИНАМО» (Київ) — 0:2 (0:1)
Голи: Ванат (52), Рамірес (87).

Попередження: Богунов (51), Есеола (74) — Дубінчак (50), Шепелєв (73)

«Львів»: Рибка (К) — Сасовський (Гільєрме, 71), Ігор, Дитятьєв — Грисьо, Лео Антоніо, Беляєв (Свржняк, 71), Богунов (Михайлів, 83) — Есеола, Бугай.

«Динамо»: Нещерет — Караваєв, Попов, Дячук, Дубінчак — Сидорчук (К), Лонвейк (Волошин, 62) — Беніто (Тимчик, 80), Царенко (Гармаш, 62), Шепелєв (Яцик, 75) — Ванат (Рамірес, 81).

Статистика та стенограма матчу >>>

Післяматчева прес-конференція >>>

Усі результати чемпіонату України, турнірна таблиця, календар ігор >>>

Динамівцям вдалося заволодіти перевагою з перших хвилин зустрічі. Вже в дебюті гри небезпечно з далекої дистанції пробив Караваєв, але захиснику «біло-синіх» не вистачило точності. Це стосується і Сидорчука, який через кілька хвилин також вирішив «перевірити» Рибку, але знову вище воріт. Здавалося, що гол в ворота «Львова» — питання часу, але... Ближче до середини тайму господарям вдалося вирівняти гру. Більше того, підопічні Анатолія Безсмертного все частіше почали виходити в позиційні атаки і завершували їх ударами. Але надійним в цих епізодах був Нещерет.

А ось перший гольовий момент біля воріт Рибки вдалося створити Царенку і Беніто. Після навісу в штрафну суперника, нігерійський півзахисник отримав м’яч і пробив з лінії воротарської — м’яч пролетів над поперечиною. Дальше більше. На 37-й хвилині рахунок міг відкривати Лонвейк після простої комбінації в стінку з Сидорчуком, але на шляху м’яча став... Беніто, який по суті заблокував удар нідерландця.

Ближче до кінця першого тайму перевага «Динамо» стала ще більшою. Буквально щохвилини біля воріт «Львова» виникали небезпечні моменти. Найбільше запам’яталися два епізоди за участю Ваната: спершу, після подачі з лівого флангу від Шепелєва, форвард пробив головою — м’яч дивом розминувся зі штангою, а ще за мить удар Владислава з далекої дистанції взяла на себе поперечина. «Львів» зумів не пропустити в першому таймі.

Після перерви «Динамо» продовжило грати першим номером і, логічно, зуміло трансформувати свою перевагу в гол. Шепелєв і Ванат чудово розіграли штрафний: півзахисник відпасував на форварда і Владислав пробив сильно низом — м’яч пролетів повз Рибку — 0:1! Цей забитий м’яч лише зміцнив тотальну перевагу киян на полі. У наступні хвилини команда Луческу майже не дозволяла супернику вибігати в контратаки — Нещерет лише кілька разів вступав у гру.

Ванат, який у цій зустрічі був одним із кращих у складі «біло-синіх», міг претендувати на дубль, але двічі «Львів» після ударів форварда рятували захисники господарів. Однак фінальну крапку в поєдинку поставив Рамірес! Після передачі від Гармаша венесуелець пробив точно з центру штрафного у кут воріт — 0:2! Впевнена перемога столичного клубу!

Нагадаємо, свій наступний матч у чемпіонаті України «Динамо» проведе у суботу, 8 квітня. Суперником команди Мірчі Луческу буде «Минай». Початок зустрічі — о 13:00.