Хосеп Гвардіола прокоментував розгром «Ліверпуля»

2023-04-02 16:50 Головний тренер «Манчестер Сіті» Пеп Гвардіола прокоментував перемогу 4:1 над «Ліверпулем» у 29-му турі чемпіонату Англії. ... Хосеп Гвардіола прокоментував розгром «Ліверпуля»

Головний тренер «Манчестер Сіті» Пеп Гвардіола прокоментував перемогу 4:1 над «Ліверпулем» у 29-му турі чемпіонату Англії.

Хосеп Гвардіола. Фото: gettyimages.com

«З першої і до останньої хвилини це була ідеальна гра. Коли ми пропустили гол, ми грали дійсно добре. Звичайно, вони завжди становлять загрозу під час переходів, але ми грали справді добре в усіх відділеннях. Це був один із наших найкращих виступів за ці сім років.

Гравці знали, що грали непогано, навіть коли ми поступалися в рахунку. Ми трохи скоригували нашу гру в перерві. Звичайно, нам пощастило забити другий гол, але наша гра дійсно була стабільною протягом усіх 93 хвилин матчу», — сказав Гвардіола.