Лілль — Лор’ян — 3:1. Чемпіонат Франції, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-02 17:22 2 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Лілль (Франція) і ... Лілль — Лор’ян — 3:1. Чемпіонат Франції, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Лілль (Франція) і Лор’ян (Франція).

Лілль - Лор'ян - 3:1. Чемпіонат Франції, 29-й тур. Огляд матчу, статистикаЛілль - Лор'ян - 3:1. Чемпіонат Франції, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 29-й тур

Лілль (Франція) — Лор’ян (Франція) — 3:1 (1:0)
Голи: Кабелла (13) —

Предупредження: Лоран Абергель (45+1), Анхель Гомес (46), Веа (51), A. Meite (54)

Огляд матчу Лілль — Лор’ян:

Любителі футболу з усього світу стали свідками захоплюючого матчу між «Ліллем» і «Лорієнтом» у французькій Лізі 1 на стадіоні «Декатлон Арена» на стадіоні «П’єр-Моруа». У грі «Лілль» вийшов явним переможцем із рахунком 3:1. Гра почалася на захопливій ноті: «Лілль» вийшов із глухого кута на 13-й хвилині гри. Р. Кабелла пропустив м’яч повз воротаря «Лор’яна» і забив перший гол у матчі. Лор’ян щосили намагався зрівняти рахунок, але оборона «Лілля» трималася міцно, і перший тайм завершився з рахунком 1:0 на користь «Лілля».

Другий тайм почався з того, що обидві команди щосили намагалися довести гру до кінця. У грі було багато жовтих карток, гравці обох команд отримували попередження за підкат. Лор’яну вдалося забити гол на 77-й хвилині гри завдяки І. Коне, що зрівняло рахунок. Однак радість Лор’яна тривала лише кілька хвилин, коли Е. Жегрова з «Лілля» завдала два удари на 89-й і 90-й хвилині гри, закріпивши перемогу «Лілля». Завдяки цій перемозі «Лілль» піднявся на друге місце в таблиці Ліги 1, відставши від лідерів ліги всього на три очки. У матчі було кілька замін, і обидва тренери намагалися змінити хід гри. А. Унас із «Лілля» був замінений на М. Байо на 30-й хвилині, а Т. Веа на 82-й хвилині замінила Е. Жегрова. Замість Лор’яна Ж. Понсо був замінений на А. Аушиша на 67-й хвилині, а Р. Февр і Ю. Кетлін були замінені на С. Діарра та І. Коне відповідно на 74-й хвилині гри. Р. Кабелла з «Лілля» був замінений на 75-й хвилині на Б. Діакіте. У грі були деякі дисциплінарні проблеми з показом жовтих і червоних карток. Л. Абергель з Лор’яна отримав жовту картку на 45-й хвилині гри, а потім ще одну жовту картку на 79-й хвилині, що призвело до його виключення з гри. Жовті картки по ходу гри також отримали Т. Веа та А. Гомеш із «Лілля» і А. Мейте з «Лор’яна». Загалом, це був захопливий матч, який тримав уболівальників у напрузі до самого фінального свистка. Перемога «Лілля» була заслуженою, вони продемонстрували на полі відмінну холоднокровність і зіграність. Вболівальники напевно з нетерпінням чекатимуть наступного матчу між цими двома командами.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Анже — Лілль, Лор’ян — Марсель.