Зоря — Рух — 3:0. Чемпіонат України, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-02 17:26 2 квітня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Зоря (Луганськ) і ... Зоря — Рух — 3:0. Чемпіонат України, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

2 квітня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Зоря (Луганськ) і Рух (Львів).

Зоря - Рух - 3:0. Чемпіонат України, 19-й тур. Огляд матчу, статистикаЗоря - Рух - 3:0. Чемпіонат України, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат України, 19-й тур

Зоря (Луганськ) — Рух (Львів) — 3:0 (1:0)
Голи: Булеца (18), Русин (64), В. Погорельє (86)

Предупредження: Русин (45+1), Слюбік (88)

Огляд матчу Зоря — Рух:

У захопливому матчі Прем’єр-ліги луганська «Зоря» на стадіоні «Динамо ім. Ілліча». Валерій Лобановський. Оскільки обидві команди прагнули забезпечити життєво важливу перемогу, це була напружена боротьба від початку до кінця. Луганська «Зоря» стартувала фантастично, вийшовши вперед на 18-й хвилині завдяки добре реалізованому пенальті С. Булеца. Рух Винників спробував повернутися в гру, але не зміг реалізувати свої моменти. Ближче до перерви луганська «Зоря» почала стверджувати свою перевагу, а М. Русин отримав жовту картку на 45-й хвилині. Обидві команди зробили заміни на годинниковій позначці: «Зоря Луганська» замінила Р. Вантуха на Д. Мишнева, а «Рух Винники» представила Едсона Фернандо замість В. Рунича.

Однак більшу частину своїх замін реалізувала луганська «Зоря», а М. Русин забив гол на 64-й хвилині. Луганська «Зоря» продовжила домінувати в другому таймі, зробивши ще дві заміни на 73-й хвилині. М. Русин змінив Ю. Скахов, а Д. Антюх змінив В. Погорілій. Гра була зупинена на 86-й хвилині, коли В. Погорілий забив свій перший гол у грі, довівши рахунок до 3:0. На 87-й хвилині луганська «Зоря» провела четверту й останню заміну: О. Хахльова замінив К. Дришлюк. Поки «Рух Винники» намагався відігратися, було надто пізно, і Б. Слюбік отримав жовту картку на останніх хвилинах матчу. За рахунку першої половини матчу 1:0 і повної гри 3:0 сильнішою виявилася луганська «Зоря». Це була вражаюча гра команди, яка прагнутиме продовжити свою переможну серію в наступному матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Кривбас — Зоря, Рух — Верес.