Чорноморець — Шахтар — 2:2. Чемпіонат України, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-02 17:27 2 квітня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Чорноморець (Одеса) і ... Чорноморець — Шахтар — 2:2. Чемпіонат України, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

2 квітня відбувся один із матчів 19-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Чорноморець (Одеса) і Шахтар (Донецьк).

Чорноморець - Шахтар - 2:2. Чемпіонат України, 19-й тур. Огляд матчу, статистикаЧорноморець - Шахтар - 2:2. Чемпіонат України, 19-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат України, 19-й тур

Чорноморець (Одеса) — Шахтар (Донецьк) — 2:2 (2:2)
Голи: Путря (7), В. Салюк (40) — Д. Криськів (1), Г. Гочолейшвілі (18)

Предупредження: Валерій Бондар (43), Г. Хадида (45+2), Назарина (55), Путря (58), О. Васильєв (73)

Огляд матчу Чорноморець — Шахтар:

Футбольний матч Прем’єр-ліги між «Чорноморцем» і «Шахтарем» на стадіоні «Чорноморець», безумовно, був насиченою подією, і обидві команди наполегливо боролися за перемогу. Від самого початку на вболівальників чекав захоплюючий матч: донецький «Шахтар» забив перший гол у грі лише за хвилину завдяки Д. Криськіву. Однак ця перевага була недовгою, оскільки всього за шість хвилин «Чорноморець» швидко відповів пенальті І. Путрі. У решті першого тайму обидві команди наполегливо боролися за перевагу, а донецькому «Шахтарю» вдалося забити другий гол на 18-й хвилині завдяки Г. Гохолеішвілі.

Однак «Чорноморець» не зупинився, продовжуючи йти вперед і в підсумку зрівнявши рахунок на 40-й хвилині завдяки В. Салюку. Наприкінці першого тайму обидві команди зрівнялися з рахунком 2:2. Однак на цьому дія не зупинилася: у другому таймі обидві команди наполегливо боролися за перевагу. У другому таймі були напружені бої, обидві команди грали на високому рівні. Попри те, що впродовж усього матчу було роздано кілька жовтих карток, інших голів забито не було, внаслідок чого остаточний рахунок став 2:2. Загалом, це був захопливий матч, у якому обидві команди демонстрували свою майстерність і рішучість. Незважаючи на те, що явних переможців не було, вболівальники, безумовно, отримали задоволення від вражаючого футболу обох команд, що зробило цей матч незабутнім.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Олександрія — Чорноморець, Шахтар — Металіст.