нже — Ніцца — 1:1. Чемпіонат Франції, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-02 18:01 2 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Анже (Франція) і ... нже — Ніцца — 1:1. Чемпіонат Франції, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Анже (Франція) і Ніцца (Франція).

Анже - Ніцца - 1:1. Чемпіонат Франції, 29-й тур. Огляд матчу, статистикаАнже - Ніцца - 1:1. Чемпіонат Франції, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 29-й тур

Анже (Франція) — Ніцца (Франція) — 1:1 (1:1)
Голи: И. Ніан (15) — Т. Моффі (4)

Попередження: Ю. Ндайішіміє (74), Х. Абделлі (90+3)

Огляд матчу Анже — Ніцца:

Анже зустрівся з Ніццою в довгоочікуваному матчі Ліги 1 на стадіоні Раймонд-Копа. Оскільки обидві команди прагнули забезпечити перемогу, це була напружена гра від самого початку. На 4-й хвилині матчу «Ніцца» пролила першу кров завдяки відмінному голу Т. Моффі. Але Анже швидко відповів своїм голом на 15-й хвилині, забитим І. Ніаном. До перерви гра була нічийною, і обидві команди прагнули вийти вперед. На 59-й хвилині «Анже» здійснив заміну, вивівши на поле С.Думбіа Х. Калумбу. А через 10 хвилин вони внесли ще одну заміну, замінивши Ф. Гулама на А. К. Бамбу. Але саме Ніцца зробила першу заміну, яка дійсно окупилася: А. Ремзі вийшов замість Ю. Ндайішіміє на 73-й хвилині.

Потім «Ніцца» швидко провела ще дві заміни: П. Росаріо вийшов замість Б. Буанані, а Т. Моффі поступився місцем Б. Брахімі. Але ситуація почала загострюватися, коли Ндайішіміє отримав жовту картку на 74-й хвилині. А поки годинник цокав, Анже зробив ще дві заміни, випустивши Б. Менді замість Х. Бахоя і Ф. Ель Мелалі замість Х. Сабановича. Потім Ніцца зробила ще дві заміни: А. Менді та М. Бард замінили А. Бека Бека та Р. Барклі відповідно на 82-й хвилині. А на останніх хвилинах матчу саме Анже отримав жовту картку, а Х. Абделлі отримав попередження на 90-й хвилині. Попри те, що обидві команди виклалися на повну, жодна зі сторін не змогла забити гол у другому таймі, внаслідок чого остаточний рахунок став 1:1. Хоча обидві команди будуть розчаровані тим, що не домоглися перемоги, їх втішить той факт, що вони змогли заробити цінне очко в складному матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Анже — Лілль, Ніцца — ПСЖ.