Клермон — Аяччо — 2:1. Чемпіонат Франції, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-02 18:03 2 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Клермон (Франція) і ... Клермон — Аяччо — 2:1. Чемпіонат Франції, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Клермон (Франція) і Аяччо (Франція).

Клермон - Аяччо - 2:1. Чемпіонат Франції, 29-й тур. Огляд матчу, статистикаКлермон - Аяччо - 2:1. Чемпіонат Франції, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 29-й тур

Клермон (Франція) — Аяччо (Франція) — 2:1 (0:1)
Голи: Греджон Кієй (60), Греджон Кієй (90+3) — Мунаїм Ель-Ідріссі (25)

Предупредження: C. О. Конате (54), М. Сумано (58), Клемент Відаль (60), Аліду Сейду (72), Б. Лерой (83), Кутадер (90+2), Альфонс (90+1)

Огляд матчу Клермон — Аяччо:

У захопливій зустрічі в Лізі 1 Клермон Фут зумів провести приголомшливий камбек проти Аяччо, вигравши матч із рахунком 2:1 на стадіоні Габріель Монп’є. У першій половині матчу «Аяччо» вийшов уперед, забивши М. Ель-Ідріссі на 25-й хвилині. Попри всі зусилля, Clermont Foot не змогли зрівняти рахунок і пішли в перерві, програючи 0:1. Другий тайм почався з того, що Клермон Фут отримав кілька ранніх попереджень, а Ко Конате отримав жовту картку на 54-й хвилині. Проте господарі поля незабаром відігралися, продемонструвавши атакувальний намір, оскільки на 60-й хвилині вони заробили пенальті, який Г. Кей реалізував, щоб зрівняти рахунок у матчі з рахунком 1:1. «Клермон Фут» продовжував домінувати у володінні м’ячем і моментами, оскільки вони зробили кілька важливих замін, щоб зміцнити свій півзахист.

На 76-й хвилині «Аяччо» скоротилося до десяти осіб після того, як М. Юссуф був вилучений з поля за необачний виклик. Маючи перевагу в людях, Клермон Фут щосили намагався перемогти, чинячи тиск на захист «Аяччо». Їхня наполегливість окупилася на 90-й хвилині, коли вони заробили другий пенальті, який Г. К’єй спокійно реалізував, забезпечивши «Клермон Футу» важку перемогу з рахунком 2:1. Однак у матчі не обійшлося без розбіжностей, оскільки ближче до кінця матчу гравці «Аяччо» отримали серію жовтих карток, а М. Альфонс, Б. Лерой і М. Кутадер потрапили до суддівської книжки. Загалом, це був захопливий матч із великою кількістю дій і драматизму, оскільки Clermont Foot продемонстрував свій бойовий дух, відігравши пропущений гол і завоювавши всі три очки. Результат стане величезним стимулом для господарів поля, які будуть прагнути розвинути цю гру, борючись у жорсткій конкуренції Ліги 1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Труа — Клермон, Аяччо — Осер.