Брест — Тулуза — 3:1. Чемпіонат Франції, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-02 18:05 2 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Брест (Франція) і ... Брест — Тулуза — 3:1. Чемпіонат Франції, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Брест (Франція) і Тулуза (Франція).

Брест - Тулуза - 3:1. Чемпіонат Франції, 29-й тур. Огляд матчу, статистикаБрест - Тулуза - 3:1. Чемпіонат Франції, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 29-й тур

Брест (Франція) — Тулуза (Франція) — 3:1 (1:1)
Голи: С. Муньє (33), Дж. Ле Дуарон (63), М. Камара (84) — Т. Даллінга (10)

Попередження: Лала (4), Міккель Деслер (25), Стейн Спірінгс (30), П’єр Ліс Мелу (30), З. Абухлал (60), А. Руо (75), Міккель Деслер (83)

Огляд матчу Брест — Тулуза:

У захопливій зустрічі в Лізі 1 команда «Стад Брестуа 29» вийшла позаду і обіграла «Тулузу» з рахунком 3:1 на стадіоні «Франсіс-Ле Бле». Матч розпочався з рівним складом обох команд, але саме «Stade Brestois» отримав першу жовту картку в матчі, коли К. Лалала був попереджений на 4-й хвилині. Однак саме «Тулуза» пролила першу кров, коли Т. Даллінга забив гол на 10-й хвилині. По ходу першого тайму матч ставав дедалі жорсткішим, і обидві команди отримали жовті картки. М. Деслер і С. Спірінгс отримали попередження за «Тулузу», а П. Ліс-Мелу отримав попередження за «Стад Брестуа». Але саме «Стад Брестуа» зрівняв рахунок на 33-й хвилині, коли С. Муні забив свій перший гол у матчі. Перший тайм закінчився з рахунком 1:1. У другому таймі «Стад Брестуа» почав брати гру під свій контроль.

З.Абухлал з Тулузи отримав попередження на 60-й хвилині, а буквально через хвилину був замінений поза грою на А.Онайву. «Стад Брестуа» вперше вийшов уперед у матчі на 63-й хвилині, коли Ж. Ле Дуарон влучив у сітку воріт. «Тулуза» спробувала відігратися, зробивши дві заміни на 68-й хвилині, але цього виявилося недостатньо. М. Деслер з «Тулузи» був вилучений з поля на 83-й хвилині після отримання другої жовтої картки в матчі, а «Стад Брестуа» скористався додатковим гравцем хвилиною пізніше, коли М. Камара забив третій гол у матчі. «Стад Брестуа» зробив три заміни в заключній стадії гри, але до фінального свистка рахунок залишався на рівні 3:1. Перемога підняла «Стад Брестуа» вгору в таблиці Ліги 1, тоді як «Тулуза» залишилася внизу. Це був наполегливий і фізичний матч, у якому обидві команди залишили все на полі. Вболівальники на стадіоні «Франсіс-Ле Бле» побачили захопливий футбольний матч, у якому були представлені найкращі гравці Ліги 1.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Реймс — Брест, Монпельє — Тулуза.