Монца — Лаціо — 0:2. Чемпіонат Італії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-02 18:06 2 квітня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Монца (Італія) і ... Монца — Лаціо — 0:2. Чемпіонат Італії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

2 квітня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Монца (Італія) і Лаціо (Рим).

Монца - Лаціо - 0:2. Чемпіонат Італії, 28-й тур. Огляд матчу, статистикаМонца - Лаціо - 0:2. Чемпіонат Італії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 28-й тур

Монца (Італія) — Лаціо (Рим) — 0:2 (0:1)
Голи: Педро (13), Мілінкович-Савич (56)

Предупредження: Патрік Чіурріа (47), Капрарі (48), Марлон (52), Джуліо Донаті (55), Дзакканьї (59), Сенсі (76), Феліпе Андерсон (80)

Огляд матчу Монца — Лаціо:

Матч Серії А між «Монцою» та «Лаціо» відбувся на стадіоні U-Power. Рахунок першого тайму був 0:1 на користь «Лаціо» з голом Педро на 13-й хвилині. «Монца» спробувала зрівняти рахунок, але їм не пощастило, і на 56-й хвилині вони пропустили ще один гол. Сергій Мілінкович-Савич забив гол і закріпив перемогу «Лаціо». «Монца» намагалася повернутися, але їхня агресивна гра призвела до чотирьох жовтих карток. Жовті картки отримали П. Чурріа, Г. Капрарі, Марлон і Г. Донаті. Тим часом, «Лаціо» отримав лише одну жовту картку, показану М. Дзакканьї на 59-й хвилині. На 59-й хвилині «Монца» зробила три заміни: Марлона замінив В.Антов, А.Петаньї замінив Дані Мота, а Н.Ровелла замінив А.Колпані.

«Лаціо» також здійснив три заміни на 71-й хвилині: Д. Катальді був замінений на М. Весіно, Луїс Альберто був замінений на Т. Басіка, а Педро був замінений на К. Іммобіле. Іммобіле. На 71-й хвилині Г. Капрарі був замінений К. Гітк’яєром, а на 80-й хвилині замість А. Барберіса був замінений Дж. Мачін. Матч був напруженим, «Монца» щосили намагалася забити гол і зрівняти рахунок. Однак захист «Лаціо» був рішучим, і їм вдалося зберегти лідерство. У підсумку «Лаціо» виграв матч із рахунком 2:0. Феліпе Андерсон отримав жовту картку на 80-й хвилині, а С. Сенсі отримав жовту картку на 76-й хвилині. «Монца» спробувала відігратися із запізненням, випустивши Дж. Мачіна на 80-й хвилині, але було занадто пізно. Загалом матч вийшов видовищним, обидві команди старалися. Однак чудова якість і досвід «Лаціо» виявилися занадто великими для «Монци», оскільки вони не змогли виїхати з перемогою. Незважаючи на поразку, «Монца» може пишатися своїм виступом проти однієї з найкращих команд Серії А.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Удінезе — Монца, Лаціо — Ювентус.