Спеція — Салернітана — 1:1. Чемпіонат Італії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-02 18:08 2 квітня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Спеція (Італія) і ... Спеція — Салернітана — 1:1. Чемпіонат Італії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

2 квітня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Спеція (Італія) і Салернітана (Італія).

Спеція - Салернітана - 1:1. Чемпіонат Італії, 28-й тур. Огляд матчу, статистикаСпеція - Салернітана - 1:1. Чемпіонат Італії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 28-й тур

Спеція (Італія) — Салернітана (Італія) — 1:1 (0:1)
Голи: E. Шомуродов (70) — Маттіа Калдара (43)

Предупредження: Кулібалі (77)

Огляд матчу Спеція — Салернітана:

Матч між «Спецією» і «Салернітаною» в Серії А завершився внічию 1:1 на стадіоні «Альберто Пікко». Якщо ви пропустили гру, то могли подумати, що це чергова нудна справа, але це було зовсім не так. Обидві команди виклалися на повну і продемонстрували виняткові футбольні навички. «Салернітана» першим забив у свої ворота М. Кальдара зі «Спеції» на 43-й хвилині. Спроба виносу Калдари влучила просто у ворота його команди. Після перерви Спеція швидко відповіла заміною. Віктор Коваленко поступився місцем С. Журковскі, забезпечивши команді більшу перевагу в атаці. У другому таймі було більше замін, оскільки обидві команди шукали нові ноги, щоб додати трохи гостроти в гру. На 55-й хвилині замість Г. Маджоре був замінений К. Пьятек із «Салернітани». Цей крок мав негайний вплив, оскільки «Спеції» було важче зламати захист Салернітани. Однак на 70-й хвилині «Спеція» знайшла у воротах вражаючий гол Е. Шомуродова.

Гол було забито внаслідок добре відпрацьованого командного ходу, і нападник Узбекистану проявив самовладання, пробивши м’яч повз воротаря. У грі не обійшлося без драми, з жовтими картками і великою кількістю замін перед фінальним свистком. Лоренцо Кулібалі отримав жовту картку за «Салернітану», оскільки обидві команди шукали переможця. На 80-й хвилині «Салернітана» здійснив три заміни: замість Ф. Бонаццолі, Ф. Фаціо та Г. Кастаноса вийшли Т. Вільєна, Л. Пірола та Х. Самбія. Спеція також принесла більше свіжості: Д. Ніколау замінив С. Бастоні на 76-й хвилині, а А. Екдал замінив П. Вишневскі на 85-й хвилині. Обидві команди щосили намагалися забити на останніх хвилинах, але не встигли. Матч завершився внічию 1:1, обидві команди забрали по очку. Насамкінець зазначимо, що матч між «Спецією» і «Салернітаною» вийшов дуже видовищним. Гравці продемонстрували велику майстерність і рішучість, що зробило гру приємною для глядачів, чи то на стадіоні, чи то вдома.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Фіорентина — Спеція, Салернітана — Інтер.