еал — Вальядолід — 6:0. Чемпіонат Іспанії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-02 19:15 2 квітня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Реал (Мадрид) і ... еал — Вальядолід — 6:0. Чемпіонат Іспанії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2 квітня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Реал (Мадрид) і Вальядолід (Іспанія).

Реал - Вальядолід - 6:0. Чемпіонат Іспанії, 27-й тур. Огляд матчу, статистикаРеал - Вальядолід - 6:0. Чемпіонат Іспанії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 27-й тур

Реал (Мадрид) — Вальядолід (Іспанія) — 6:0 (4:0)
Голи: Rodrygo (22), Бензема (29), Бензема (32), Бензема (36), Асенсіо (73), Васкес (90+2)

Попередження: И. Фреснеда (64)

Огляд матчу Реал — Вальядолід:

«Реал Мадрид» здобув ще одну комфортну перемогу в Ла Лізі, обігравши «Вальядолід» із рахунком 6:0 на стадіоні «Сантьяго Бернабеу». Перша половина матчу пройшла під повним домінуванням господарів поля, адже до перерви вони забили чотири м’ячі. У другому таймі «Реал Мадрид» забив ще два голи, закріпивши переконливу перемогу над суперником. Перший гол у матчі було забито на 22-й хвилині, коли Родріго влучив у сітку воріт «Реала». Карім Бензема швидко забив ще три голи, забивши на 29-й, 32-й і 36-й хвилинах відповідно. Рахунок 4:0 після першого тайму став чітким свідченням домінування «Реала» в першому таймі. «Вальядолід» одразу після перерви зробив три заміни, сподіваючись переломити хід матчу. Зміни мало що змінили в їхній долі, оскільки «Реал Мадрид» продовжував залишатися у своїй бездоганній формі.

Марко Асенсіо забив п’ятий гол у матчі на 73-й хвилині, зруйнувавши всі надії на камбек із Вальядоліда. «Реал Мадрид» не забив гол через гру рукою, але все ж зумів додати ще один гол до свого рахунку на останній хвилині матчу. Лукас забив шостий і останній гол у матчі, забезпечивши господарям ще одну велику перемогу. Атакувальна майстерність мадридського «Реала» була продемонстрована в цьому матчі повною мірою: чотири різні гравці влучили в сітку воріт. «Вальядолід», з іншого боку, був безсилий зупинити безжальну атакувальну гру «Реала». Цей матч став прикладом якості, якою володіє «Реал Мадрид», і його домінування в Ла Лізі. Загалом гра «Реала» була вражаючою, а результат матчу більш ніж заслуженим. Господарі вкотре довели, чому вони є однією з найкращих команд у Ла Лізі, і вони будуть із нетерпінням чекати цієї форми в майбутніх матчах. Що стосується «Вальядоліда», то їм потрібно буде перегрупуватися і шукати шляхи поліпшення перед наступним матчем.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Реал — Вільярреал, Вальядолід — Мальорка.