Вердер — Гоффенгайм — 1:2. Чемпіонат Німеччини, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-02 20:32 2 квітня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Вердер (Бремен) і ... Вердер — Гоффенгайм — 1:2. Чемпіонат Німеччини, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

2 квітня відбувся один із матчів 26-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Вердер (Бремен) і Хоффенхайм (Німеччина).

Вердер - Гоффенгайм - 1:2. Чемпіонат Німеччини, 26-й тур. Огляд матчу, статистикаВердер - Гоффенгайм - 1:2. Чемпіонат Німеччини, 26-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Німеччини, 26-й тур

Вердер (Бремен) — Хоффенхайм (Німеччина) — 1:2 (0:0)
Голи: Амос Піпер (76) — Крамарич (50), Баумгартнер (52)

Предупредження: Романо Шмід (29), Н. Шмідт (54), Бебу (57), Баумгартнер (63), Дж. Брукс (82), Д. Гейгер (89), Л. Біттенкур (89)

Огляд матчу Вердер — Гоффенгайм:

Довгоочікуваний матч Бундесліги між «Вердер Бремен» і «1899 Гоффенгайм» завершився з рахунком 1:2 на користь гостей. Перший тайм був тупиковим за рахунку 0:0, але в другому таймі було забито три м’ячі, які визначили переможця. Гра проходила на стадіоні wohninvest WESERSTADION, і обидві команди прагнули до перемоги. На 29-й хвилині жовту картку було показано гравцеві «Вердера» Р. Шміду. Перший гол у матчі забив на 50-й хвилині гравець «Гоффенгайма» 1899 А. Крамарич, посиливши тиск на господарів поля. Лише за дві хвилини К. Баумгартнер із «Гоффенгайма» 1899 року забив другий гол, через що бременському «Вердеру» було ще важче надолужити згаяне. Н. Шмідт із «Вердера» отримав жовту картку на 54-й хвилині, а І. Бебу з «Гоффенгайма» 1899 року отримав жовту картку на 57-й хвилині. За рахунку проти них «Вердер Бремен» спробував внести зміни до свого складу. На 60-й хвилині Р. Шмід був замінений на Л. Біттенкурта, а Н. Шмідта замінив Дж. Стейдж. К. Баумгартнер із «Гоффенгайма» 1899 року отримав жовту картку на 63-й хвилині. На 67-й хвилині «Хоффенхайм-1899» зробив свої перші дві заміни: Ф.О.

Беккера замінює Т. Делані, а Баумгартнера замінює Ф. Аслані. Вердер Бремен зробив третю і четверту заміни на 75-й хвилині, при цьому Н. Старк і К. Гросс були замінені А. Піпером і М. Філіпом відповідно. 1899 р. «Гоффенгайм» також зробив третю заміну на 76-й хвилині: К. Акпогума був замінений на О. Кабака. Однак на тій же хвилині А. Піперу з бременського «Вердера» вдалося забити гол, відродивши надію у господарів поля. На 81-й хвилині «Гоффенгайм-1899» здійснив дві заміни: Т. Делані та Анджеліно були замінені на А. Стіллера і С. Нсокі відповідно. Дж. Брукс із 1899 р. Хоффенхайм отримав жовту картку на 82-й хвилині. У міру наближення гри до останніх хвилин обидві команди зробили ще по одній заміні. А. Юнг із «Вердера» замінив Е. Дінкчі, а Д. Гайгер із «Гоффенгайма» 1899 року отримав жовту картку на 89-й хвилині. Біттенкур із «Вердера» також отримав жовту картку на тій самій хвилині. У підсумку «Гоффенгайм-1899» вийшов переможцем матчу, забивши в другому таймі два голи, які «Вердер» не зміг наздогнати. Хоча обидві команди боролися добре, гра «Хоффенхайма 1899» принесла їм заслужену перемогу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Майнц — Вердер, Хоффенхайм — Шальке.