Бєсєдін відкрив рахунок голам за «Омонію» (ВІДЕО)

2023-04-02 21:09 нападник київського «Динамо» Артем Бєсєдін, який в останній день січня перейшов на правах оренди в кіпрську ... Бєсєдін відкрив рахунок голам за «Омонію» (ВІДЕО)

нападник київського «Динамо» Артем Бєсєдін, який в останній день січня перейшов на правах оренди в кіпрську «Омонію», провів перший гол за свій нинішній клуб.

Артем Бєсєдін (крайній ліворуч) приймає вітання партнерів

26-річний футболіст потрапив до стартового складу «Омонії» на сьогоднішній матч чемпіонату Кіпру з «Пафосом», а на 56-й хвилині зустрічі ефектним ударом з-за меж штрафного майданчика відправив м’яч у ворота суперника.

За «Омонію» також зіграв ще один український легіонер — Роман Безус. Він вступив у гру на 60-й хвилині матчу, вийшовши на заміну.

Чемпіонат Кіпру. 29-й тур

«Омонія» «Пафос» 2:0 (0:0)
Голи:
БЄСЄДІН (56), Юсте (83)

«Омонія»: Фабіану, Метьюз (Мілетич, 46), Лоїзу (Безус, 60), Юсте, Лецьякс, Ансаріфард (Каккуліс, 60), Захаріу, Панайоту, Кусулос, Бєсєдін (Популіс, 72), Хараламбус (Баширу, 46).

Додамо, що матч із «Пафосом» став для Бєсєдіна вже дев’ятим за «Омонію». Із результативних дій у його активі гол і гольова передача.