Рома — Сампдорія — 3:0. Чемпіонат Італії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-02 21:00 2 квітня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Рома (Рим) і ... Рома — Сампдорія — 3:0. Чемпіонат Італії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

2 квітня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Рома (Рим) і Сампдорія (Генуя).

Рома - Сампдорія - 3:0. Чемпіонат Італії, 28-й тур. Огляд матчу, статистикаРома - Сампдорія - 3:0. Чемпіонат Італії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 28-й тур

Рома (Рим) — Сампдорія (Генуя) — 3:0 (0:0)
Голи: Г. Вейналдум (57), Дібала (88), С. Ель Шаараві (90+4)

Попередження: Абрахам (8), Дж. Мурільйо (11), Спінаццола (21), A. Zanoli (49), Дж. Мурільйо (52), Смоллінг (60), Ф. Паолетті (68), Х. Вінкс (70).

Огляд матчу Рома — Сампдорія:

«Рома» здобула домінуючу перемогу над «Сампдорією» з рахунком 3:0 у нещодавньому матчі Серії А на стадіоні «Олімпіко». Гра почалася з того, що обидві команди продемонстрували деякий атакувальний намір, але жодна зі сторін не змогла забити у ворота в першому таймі. На восьмій хвилині матчу Т. Абрахам із команди «Рома» отримав жовту картку за підкат суперника. Х. Мурільйо із «Сампдорії» також отримав жовту картку лише через кілька хвилин за фол. Гра залишалася рівною до 52-ї хвилини, коли Мурільйо отримав другу жовту картку в матчі і був вилучений, залишивши «Сампдорію» з десятьма гравцями на полі. «Рома» скористалася ситуацією, і всього за кілька хвилин Г. Вейналдум забив перший гол у матчі, вивівши господарів уперед. Нападник «Роми» Т. Абрахам був замінений на А. Белотті на 58-й хвилині. Останній момент мав безпосередній вплив і забезпечив господарям поля якісну атакувальну гру.

Ф. Паолетті та Х. Вінкс із «Сампдорії» отримали жовті картки в другому таймі, що посилило їхні проблеми, оскільки вони з усіх сил намагалися вплинути на гру. Ближче до кінця матчу «Рома» запросила Л. Пеллегріні та О. Солбаккена, щоб посилити півзахист, а «Сампдорія» також провела кілька замін, випустивши на поле М. Габб’ядіні, С. Ламмерса і Хесе. знайти ціль. Однак на 88-й хвилині «Ромі» вдалося знову забити, цього разу з пенальті, і П. Дибала з легкістю реалізував момент. На останніх хвилинах матчу «Сампдорія» провела ще дві заміни, але було надто мало і надто пізно. Нападник «Роми» С. Ель-Шаараві забив третій гол на 90-й хвилині, забезпечивши переконливу перемогу господарям поля. Загалом, це була домінантна гра «Роми», яка домінувала у володінні м’ячем і створила кілька моментів. «Сампдорія» щосили намагалася вплинути в другому таймі, особливо після звільнення Мурільо, і зрештою зазнала важкої поразки. Завдяки перемозі «Роми» вони піднімаються в таблиці Серії А і займають сильні позиції по ходу сезону.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Торіно — Рома, Сампдорія — Кремонезе.