Вільярреал — Реал С-дад — 2:0. Чемпіонат Іспанії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-02 21:30 2 квітня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Вільярреал (Іспанія) і ... Вільярреал — Реал С-дад — 2:0. Чемпіонат Іспанії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2 квітня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Вільярреал (Іспанія) і Реал С-дад (Сан-Себастьян).

Вільярреал - Реал С-дад - 2:0. Чемпіонат Іспанії, 27-й тур. Огляд матчу, статистикаВільярреал - Реал С-дад - 2:0. Чемпіонат Іспанії, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 27-й тур

Вільярреал (Іспанія) — Реал С-дад (Сан-Себастьян) — 2:0 (0:0)
Голи: Парехо (77), Н. Джексон (81)

Предупредження: Р. Террац (26), Ігор Зубельдія (27), Рейна (53), Дж. Фойт (65), Мартін Субіменді (75), Сільва (76), Н. Джексон (82), Н. Джексон (90+1)

Огляд матчу Вільярреал — Реал С-дад:

У спекотному протистоянні між «Вільярреалом» і «Реал Сосьєдадом» саме перший здобув перемогу з рахунком 2:0 на стадіоні «Естадіо де ла Кераміка». У матчі, зіграному в Ла Лізі, обидві сторони створили можливості, але не змогли їх реалізувати в першому таймі без голів. Перший великий інцидент у грі стався на 26-й хвилині, коли Р. Терратс із «Вільярреала» отримав жовту картку за несвоєчасний виклик. Уже на наступній хвилині гравець «Реал Сосьєдад» І. Зубельдіа також отримав жовту картку за подібний підкат. Другий тайм розпочався з того самого, що й П. Рейна з «Вільярреала», який став третім гравцем, що отримав попередження на 53-й хвилині. Незабаром після цього менеджер «Вільярреала» Фран Ескріба зробив першу заміну в грі, випустивши Х. Л. Моралеса замість Г. Ло Селсо.

Друга заміна Ескріби відбулася на 62-й хвилині, коли він замінив Терратса на Н. Джексона. Але перед цим Джексону самому показали жовту картку на 65-й хвилині. «Реал Сосьєдад» також вніс заміну приблизно на 70-й хвилині: А. Сорлот замінив М. Оярзабаля. Але саме «Вільяреал» вийшов уперед на 77-й хвилині, коли їм було призначено пенальті, який реалізував Д. Парехо. Потім господарі поля поставили гру під сумнів, забивши гол Джексона на 81-й хвилині, зробивши рахунок 2:0. Але гра Джексона закінчилася на сумній ноті, коли він отримав свою другу жовту картку за ніч на 90-й хвилині і був вилучений. «Реал Сосьєдад» також провів серію замін ближче до кінця гри, але було занадто пізно, оскільки «Вільярреал» набрав усі три очки. Хоча «Вільяреал» буде в захваті від своєї перемоги, вони сподіваються на більш чистий виступ у наступному матчі. «Реал Сосьєдад», з іншого боку, жалкуватиме про втрачені можливості, які дали б їм позитивний результат.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Реал — Вільярреал, Реал С-дад — Хетафе.