Емполі — Лечче — 1:0. Чемпіонат Італії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-03 22:24 3 квітня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Емполі (Італія) і ... Емполі — Лечче — 1:0. Чемпіонат Італії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

3 квітня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Емполі (Італія) і Лечче (Італія).

Емполі - Лечче - 1:0. Чемпіонат Італії, 28-й тур. Огляд матчу, статистикаЕмполі - Лечче - 1:0. Чемпіонат Італії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 28-й тур

Емполі (Італія) — Лечче (Італія) — 1:0 (0:0)
Голи: Капуто (62)

Предупредження: Філіппо Бандінеллі (19), Алексіс Блін (22), A. Tuia (68), Якопо Фацціні (71)

Огляд матчу Емполі — Лечче:

Матч Серії А між «Емполі» та «Лечче» відбувся на стадіоні «Карло Кастеллані». У першому таймі обидві команди не змогли забити жодного гола, і рахунок у перерві залишився 0:0. На 19-й хвилині гравець «Емполі» Ф. Бандінеллі отримав жовту картку, а гравець «Лечче» А. Блін наслідував його приклад на 22-й хвилині.

«Емполі» зробив першу заміну на 39-й хвилині, Дж. Акпа Акпро замінив Дж. Фацціні. Лечче також зробив заміну в перерві: Л. Банда вийшов на поле замість Ф. Ді Франческо. На 62-й хвилині Емполі призначив пенальті, і Ф. Капуто успішно реалізував його, вивівши свою команду вперед. На 68-й хвилині гравець «Лечче» А. Туйя отримав жовту картку, а гравець «Емполі» Дж. Фацціні — на 71-й хвилині. На 72-й хвилині «Емполі» зробив ще дві заміни: Р. Пікколі та Т. Балда. Пікколі і Т. Балданці замінили Н. Хааса і Н. Камб’ягу відповідно. Лечче також зробив дві заміни на 73-й хвилині: Г. Стрефецца і А. Блін замінили Р. Удіна і Т. Я. Хельгасона відповідно. Обидві команди зробили подальші заміни на останніх хвилинах матчу, причому Л. Коломбо замінив А. Сізая на 79-й хвилині. У «Емполі» Ф. Бандінеллі був замінений на А. Грассі на 81-й хвилині, а Ф. Капуто звільнив місце для М. Сатріано. Лечче Г. Пеццелла замінив А. Галло на 85-й хвилині. На 90-й хвилині гравець «Емполі» Р. Марін отримав жовту картку, але це не змінило підсумковий рахунок. Матч закінчився з рахунком 1:0 на користь «Емполі», що принесло їм цінну перемогу в Серії А.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Мілан — Емполі, Лечче — Наполі.