Евертон — Тоттенгем — 1:1. Чемпіонат Англії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-04 00:00 3 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Евертон (Ліверпуль) і ... Евертон — Тоттенгем — 1:1. Чемпіонат Англії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

3 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Евертон (Ліверпуль) і Тоттенгем (Лондон).

Евертон - Тоттенгем - 1:1. Чемпіонат Англії, 29-й тур. Огляд матчу, статистикаЕвертон - Тоттенгем - 1:1. Чемпіонат Англії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 29-й тур

Евертон (Ліверпуль) — Тоттенгем (Лондон) — 1:1 (0:0)
Голи: M. Кін (90) — Кейн (68)

Предупредження: Кейн (60), К. Ленглет (64), Ромеро (79)

Огляд матчу Евертон — Тоттенгем:

У напруженому матчі Прем’єр-ліги між командами «Евертон» і «Тоттенгем», що відбувся на стадіоні «Гудісон Парк», підсумковий рахунок завершився внічию 1:1.

Гра почалася неспішно, обидві команди не змогли забити в першому таймі, і рахунок у перерві став 0:0. Другий тайм розпочався енергійно, і він виявився насиченим подіями: було призначено кілька вилучень. На 58-й хвилині А. Дукуре з «Евертона» отримав червону картку, залишивши свою команду вдесятьох. На 60-й хвилині гравець «Тоттенхема» Х. Кейн отримав жовту картку, а його партнер по команді, К. Ленгле, наслідував його приклад лише чотири хвилини потому. На 68-й хвилині у «Тоттенхема» з’явилася можливість, коли було призначено пенальті, який Х. Кейн майстерно реалізував у гол. Евертон, залишившись удесятьох, опинився у скрутному становищі, але продовжував тиснути і врешті-решт зумів зрівняти рахунок. На 90-й хвилині М. Кін забив вирішальний гол для «Евертона», який зрівняв рахунок, і матч закінчився внічию 1:1. Останні хвилини гри були насиченими, з великою кількістю замін і червоною карткою для Лукаса Моури з «Тоттенхема». На 77-й хвилині «Евертон» здійснив дві одночасні заміни, випустивши В. Ніколенка замість С. Коулмана і Е. Сімса замість Д. Грея. На тій самій хвилині «Тоттенгем» також зробив заміну: К. Ленгле був замінений на Д. Санчеса. К. Ромеро з «Тоттенхема» отримав жовту картку на 79-й хвилині, після інтенсивного обміну ударами з гравцями «Евертона». На 82-й хвилині «Тоттенгем» зробив останню заміну, випустивши Лукаса Моуру замість Сон Хин-Міна. Через дві хвилини «Евертон» зробив дві останні заміни: А. Онана замінив Т. Девіса, а І. Гуйє замінив Дж. Гарнера. Матч закінчився внічию 1:1, обидві команди заробили по одному очку. Хоча більшу частину другого тайму «Евертон» грав на одного гравця менше, їм вдалося зрівняти рахунок на останніх хвилинах матчу і тим самим врятувати очко. Цей матч став свідченням конкурентної природи Прем’єр-ліги і продемонстрував деяких з її найкращих гравців.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ман.Юнайтед — Евертон, Тоттенгем — Брайтон.