Миколенко допоміг «Евертону» вирвати нічию у матчі з «Тоттенгемом»

2023-04-04 07:16 Український захисник «Евертона» Віталій Миколенко вдруге поспіль з’явився на полі з лави для запасних. Тим не ... Миколенко допоміг «Евертону» вирвати нічию у матчі з «Тоттенгемом»

Український захисник «Евертона» Віталій Миколенко вдруге поспіль з’явився на полі з лави для запасних. Тим не менше, 23-річний захисник допоміг «ірискам» вирвати нічию у матчі проти «Тоттенгема», який проходив у рамках 29- го туру АПЛ.

Віталій Миколенко та Деян Кулусевські, Getty Images

Українець з’явився на полі на 73-й хвилині, він замінив Шеймуса Коулмена. На той момент «Евертон» поступався з рахунком 0:1, однак на 90-й хвилині Майкл Кін шаленим ударом здалеку зрівняв рахунок.

Чемпіонат Англії, 29-й тур

«ЕВЕРТОН» — «ТОТТЕНГЕМ» — 1:1 (0:0)

Голи: Кін (90) — Кейн (68,пен)

«Евертон»: Пікфорд, Коулмен (МИКОЛЕНКО 77), Кін, Тарковські, Годфрі, Гує (Гарнер 84), Дукуре, Онана (Девіс 84), Макніл, Івобі, Грей (Сіммс 77)

«Тоттенгем»: Льоріс, Ромеро, Даєр, Лангле, Перішич, Гейб’єрг, Скіпп, Порро, Сон (Лукас Моура 82), Кулусевські, Кейн

Видалення: Дукуре (58) — Лукас Моура (88)

Таким чином, після 29 турів «Евертон» розташувався на 15 місці, в активі підопічних Шона Дайча 27 залікових пунктів. Від зони вильоту «ірисок» відділяє один заліковий пункт. Додамо, що з 12 по 20 місце клуби досить щільно розташувалися один за одним.