Лідс — Ноттінгем Форест — 2:1. Чемпіонат Англії, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-04 23:46 4 квітня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Лідс (Англія) і ... Лідс — Ноттінгем Форест — 2:1. Чемпіонат Англії, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

4 квітня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Лідс (Англія) і Ноттінгем Форест (Англія).

Лідс - Ноттінгем Форест - 2:1. Чемпіонат Англії, 7-й тур. Огляд матчу, статистикаЛідс - Ноттінгем Форест - 2:1. Чемпіонат Англії, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 7-й тур

Лідс (Англія) — Ноттінгем Форест (Англія) — 2:1 (2:1)
Голи: Джек Харрісон (20), Сіністерра (45+1) — О. Мангала (12)

Предупредження: Вільямс (8), Джонсон (65), Феліпе (84), Куяте (89), К. Саммервілль (90+1)

Огляд матчу Лідс — Ноттінгем Форест:

«Лідс Юнайтед» зустрівся з «Ноттінгем Форест» у захопливому поєдинку Прем’єр-ліги. Матч проходив на «Елланд Роуд», і хвилювання витало в повітрі. Гра почалася, і вже незабаром «Ноттінгем Форест» повів у рахунку. Натаніель Вільямс отримав жовту картку на 8-й хвилині за неправомірний виклик. Однак усього за кілька хвилин Умар Мангала вирвався на свободу і забив гол у ворота гостей на 12-й хвилині. У «Лідса» було багато роботи, оскільки тепер вони відставали на один гол. Однак вони не здавалися, і їхня наполегливість окупилася на 20-й хвилині, коли Джек Гаррісон забив вирішальний м’яч у ворота господарів. Коли перший тайм добіг кінця, «Лідс» вийшов уперед завдяки голу Л. Сіністерри на 45-й хвилині. Вболівальники вибухнули радісними вигуками, коли гравці вирушили в роздягальні з рахунком 2:1 на користь «Лідса». У другому таймі «Ноттінгем Форест» ввів у гру свіжі сили, намагаючись переломити ситуацію.

Першу заміну вони зробили на 56-й хвилині, замінивши Джонджо Шелві на Умара Мангалу. Однак це не принесло бажаного результату, оскільки «Лідс» продовжував домінувати. «Лідс» також вніс зміни до свого складу, зробивши дві перші заміни на 73-й і 74-й хвилинах відповідно. Брайс Ааронсон вийшов замість К. Саммервілля, а Л. Сіністра звільнив місце для Родріго. Ноттінгем Форест зробив ще кілька замін у спробі віднайти рівний рахунок, але цьому не судилося статися. Лідс утримав перевагу 2:1 до кінця гри, на радість своїх уболівальників. Під час гри обидві команди отримали кілька жовтих карток, причому «Ноттінгем Форест» — три, а «Лідс Юнайтед» — одну. Остаточний рахунок був 2:1 на користь «Лідса», на радість уболівальників господарів. Загалом, це була захоплива гра між двома командами, які наполегливо билися до фінального свистка. Лідс" буде задоволений результатом і продовжить своє прагнення до успіху в Прем’єр-лізі. Це був захопливий матч для вболівальників, присутніх на матчі, і для тих, хто спостерігав за ним по всьому світу.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лідс — Кр-л Пелас, Астон Вілла — Ноттінгем Форест.