Челсі — Ліверпуль — 0:0. Чемпіонат Англії, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-05 00:00 4 квітня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Челсі (Лондон) і ... Челсі — Ліверпуль — 0:0. Чемпіонат Англії, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

4 квітня відбувся один із матчів 8-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Челсі (Лондон) і Ліверпуль (Англія).

Челсі - Ліверпуль - 0:0. Чемпіонат Англії, 8-й тур. Огляд матчу, статистикаЧелсі - Ліверпуль - 0:0. Чемпіонат Англії, 8-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 8-й тур

Челсі (Лондон) — Ліверпуль (Англія) — 0:0 (0:0)

Попередження: Матіп (46), Цимікас (56), К. Джонс (61), Ковачич (67), Фабіньо (74)

Огляд матчу Челсі — Ліверпуль:

Любителі футболу припали очима до екранів телевізорів, коли два гранди Прем’єр-ліги, «Челсі» і «Ліверпуль», вийшли на поле «Стемфорд Брідж». Матч розпочався з обережної гри обох команд, які намагалися зрозуміти тактику одна одної. По ходу гри обидві команди доклали максимум зусиль, сподіваючись забити гол. У першому таймі було кілька хороших спроб як з боку «Челсі», так і з боку «Ліверпуля», але їхні зусилля ні до чого не привели. Джо Матіп із «Ліверпуля» отримав першу жовту картку в матчі на 46-й хвилині, а потім на 50-й хвилині було скасовано гол через гандбол гравця «Челсі» Кая Хавертца. У другому таймі Костас Цімікас і Кертіс Джонс із «Ліверпуля» отримали жовті картки на 56-й і 61-й хвилинах відповідно.

На 65-й хвилині Роберто Фірміно був замінений на Мохамеда Салаха, а Цимікас був замінений на Ендрю Робертсона хвилиною пізніше. Матео Ковачич із «Челсі» отримав жовту картку на 67-й хвилині, а потім відбулася заміна, коли Н’Голо Канте був замінений на Конора Галлахера з «Челсі» на 69-й хвилині. Фабіньо з «Ліверпуля» отримав жовту картку на 74-й хвилині, а Бен Чілвелл із «Челсі» був замінений на Мякуша Мудрика на 78-й хвилині. На 79-й хвилині Джонс із «Ліверпуля» був замінений на Коді Гакпо, а Джеймс Мілнер був замінений на Даніеля Нуньєса. Жоао Фелікс із «Челсі» замінив Рахіма Стерлінга на 85-й хвилині, але жодна з команд не змогла переломити ситуацію, і матч закінчився безгольовою нічиєю. Загалом, обидві команди показали вражаючу гру впродовж усього матчу, але грі не вистачило завершального штриха. Безгольова нічия між «Челсі» та «Ліверпулем» підкреслила можливості команд і залишила вболівальникам надію на наступну зустріч.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вулверхемптон — Челсі, Ліверпуль — Арсенал.