Гаверц: «Челсі» не заслуговує бути 11-м в АПЛ»

2023-04-06 00:06 Нападник «Челсі» Кай Гаверц висловився про перенесений матч 8-го туру чемпіонату Англії проти «Ліверпуля» (0:0). Кай ... Гаверц: «Челсі» не заслуговує бути 11-м в АПЛ»

Нападник «Челсі» Кай Гаверц висловився про перенесений матч 8-го туру чемпіонату Англії проти «Ліверпуля» (0:0).

Кай Гаверц, Getty Images

«Думаю, що ми мали перемагати у цій зустрічі. Особливо це було видно у першому таймі. Ми заслуговували на забитий гол, але у підсумку рахунок на табло. Можливо, команді не вистачило впевненості, особливо після поразки від „Астон Вілли“. Та й звільнення головного тренера не сприяло цьому.

У чемпіонаті залишилося зіграти дев’ять матчів, „Челсі“ не заслуговує бути 11-м. У нас ще є Ліга чемпіонів, де ми вийшли до чвертьфіналу. „Челсі“ у вісімці найкращих команд Європи. Ми повинні отримати якомога більше впевненості в майбутніх матчах. Наше положення неприємне, але ми повинні триматися разом», — цитує Гаверца Sky Sports.

Нагадаємо, що лондонці двічі вразили ворота «Ліверпуля», але обидва голи були скасовані внаслідок перегляду VAR.

06.04.2023, 00:06