Вест Гем — Ньюкасл — 1:5. Чемпіонат Англії, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-06 00:00 5 квітня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вест Гем (Лондон) ... Вест Гем — Ньюкасл — 1:5. Чемпіонат Англії, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

5 квітня відбувся один із матчів 7-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Вест Гем (Лондон) і Ньюкасл (Англія).

Вест Гем - Ньюкасл - 1:5. Чемпіонат Англії, 7-й тур. Огляд матчу, статистикаВест Гем - Ньюкасл - 1:5. Чемпіонат Англії, 7-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 7-й тур

Вест Гем (Лондон) — Ньюкасл (Англія) — 1:5 (1:2)
Голи: Зума (40) — К. Вілсон (6), Джоелінтон (13), К. Вілсон (46), Ісак (82), Джоелінтон (90)

Попередження: Емерсон Палміері (42), Джоелінтон (52), F. Downes (88)

Огляд матчу Вест Гем — Ньюкасл:

Матч Прем’єр-ліги між командами «Вест Гем» і «Ньюкасл» відбувся на стадіоні в Лондоні, рахунок у перерві — 1:2 на користь гостей. Гра почалася з того, що «Ньюкасл» забив перший гол на 6-й хвилині завдяки голу Каллума Вілсона. Другий гол був також забитий Джоелінтоном з «Ньюкасла», всього через 7 хвилин. Вест Гем зумів відігратися до кінця першого тайму, коли Курт Зума забив м’яч на 40-й хвилині. Однак другий тайм став зовсім іншою історією: «Ньюкасл» вийшов уперед і забив невдовзі після відновлення гри, знову завдяки Каллуму Вілсону. Незабаром після цього Джоелінтон отримав жовту картку, а на 63-й хвилині почався шквал замін з боку обох команд.

Вест Гем вилучив Томаша Соучека, Міхаїла Антоніо, Саїда Бенрахму і Володимира Куфаля, а Ньюкасл зняв з гри Аллана Сен-Максиміна, Каллума Вілсона і Джейкоба Мерфі. Заміни практично не вплинули на хід гри, «Ньюкасл» продовжував домінувати в матчі. На 82-й хвилині Александр Ісак додав четвертий гол «Ньюкасла», зробивши гру недосяжною для «Вест Гема». Попри те, що на 88-й хвилині гравець «Вест Гема» Флінн Даунс отримав жовту картку, це не завадило Джоелінтону з «Ньюкасла» забити п’ятий м’яч у ворота гостей на 90-й хвилині. Загалом, матч виявився одностороннім на користь «Ньюкасла» з рахунком 1:5. Хоча «Вест Гему» вдалося відігратися в першому таймі, у другому таймі вони були повністю переграні рішуче налаштованим «Ньюкаслом». Перемога стала великим стимулом для «Ньюкасла» в турнірній таблиці, і вони прагнутимуть зберегти цю форму в майбутніх матчах.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Фулгем — Вест Гем, Брентфорд — Ньюкасл.