Ворскла — Інгулець — 1:0. Чемпіонат України, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-07 17:00 7 квітня відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Ворскла (Полтава) та ... Ворскла — Інгулець — 1:0. Чемпіонат України, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

7 квітня відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Ворскла (Полтава) та Інгулець (Петрове).

Ворскла - Інгулець - 1:0. Чемпіонат України, 20-й тур. Огляд матчу, статистикаВорскла - Інгулець - 1:0. Чемпіонат України, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат України, 20-й тур

Ворскла (Полтава) — Інгулець (Петрове) — 1:0 (0:0)
Голи: Кравець (49)

Предупредження: О. Козак (21), I. Кейн (55), Артем Челядін (62), Козиренко (77), M. Мельничук (82), Пердута (87), Кравець (89), Марусич (89)

Огляд матчу Ворскла — Інгулець:

У сонячний день на стадіоні «Ворскла» ім. Олексія Бутовського полтавська «Ворскла» приймала «Інгулець» у матчі Прем’єр-ліги, який завершився з рахунком 1:0 на користь господарів поля. Перший тайм пройшов у напруженій боротьбі, обидві команди створювали моменти, але не могли влучити у площину воріт. На 21-й хвилині О. Козак з «Інгульця» отримав жовту картку, яка згодом дорого обійшлася його команді. На 32-й хвилині Козак був замінений на Ю. Козиренка. Полтавська «Ворскла» зробила першу заміну на 35-й хвилині, коли В. Юрченко був замінений на О. Скляра. Перший тайм закінчився з рахунком 0:0. Другий тайм почався ударно: на 49-й хвилині гравець полтавської «Ворскли» В. Кравець забив гол і вивів свою команду вперед. На 55-й хвилині І. Кане отримав жовту картку за гол полтавської «Ворскли». Друга заміна у складі полтавської «Ворскли» відбулася на 57-й хвилині, коли І. Кейн був замінений на Д. Олійника.

Інгулець зробив дві заміни на 60-й хвилині, коли В. Одарюк був замінений на І. Головкіна, а Д. Поспєлов — на В. Сидоренка. На 62-й хвилині А. Челядін отримав жовту картку за полтавську «Ворсклу». «Інгулець» здійснив четверту і п’яту заміни на 72-й хвилині, коли Д. Нагієв був замінений на Д. Резепова. Резепова, а А. Смоляков — на М. Мельничука. На 77-й хвилині жовту картку за «Інгулець» отримав Ю. Козиренко, а на 82-й хвилині — М. Мельничук. На 87-й хвилині гравець полтавської «Ворскли» І. Пердута отримав жовту картку і невдовзі був замінений на А. Челядіна. Останні дві заміни у складі полтавської «Ворскли» відбулися на 88-й хвилині, коли Р. Степанюк замінив Феліпе Родрігеса, а В. Кравець дістав жовту картку і невдовзі був вилучений. На 89-й хвилині жовту картку отримав гравець «Інгульця» М. Марусич, і матч закінчився з рахунком 1:0 на користь полтавської «Ворскли». Загалом, це був напружений матч, у якому обидві команди створювали моменти, але саме полтавська «Ворскла» використала свій шанс і вийшла переможницею. Жовті картки, що лунали протягом усього матчу, свідчили про напруженість гри.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Чорноморець — Ворскла, Інгулець — Колос.