Лечче — Наполі — 1:2. Чемпіонат Італії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-07 22:00 7 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Лечче (Італія) і ... Лечче — Наполі — 1:2. Чемпіонат Італії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

7 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Лечче (Італія) і Наполі (Неаполь).

Лечче - Наполі - 1:2. Чемпіонат Італії, 29-й тур. Огляд матчу, статистикаЛечче - Наполі - 1:2. Чемпіонат Італії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 29-й тур

Лечче (Італія) — Наполі (Неаполь) — 1:2 (0:1)
Голи: Ді Франческо (52) — Ді Лоренцо (18), Антоніно Галло (64)

Предупредження: Валентин Гендрі (62), Ндомбеле (72), Самуель Умтіті (86)

Огляд матчу Лечче — Наполі:

Під час довгоочікуваного футбольного матчу Серії А між командами «Лечче» та «Наполі» шанувальники футболу від початку перебували в напрузі. Матч проходив на стадіоні Віа дель Маре, який був заповнений вщерть пристрасними шанувальниками футболу, які вболівали за свої команди. На початку матчу обидві команди почали потужно, але першим кров пустив «Наполі», забивши гол Г. Ді Лоренцо на 18-й хвилині гри. Попри активні дії «Лечче», «Наполі» зберігав перевагу протягом усієї першої половини матчу. На початку другого тайму «Лечче» повернувся в гру і забив гол Ф. Ді Франческо на 52-й хвилині. Однак надії «Лечче» були швидко розвіяні, коли на 64-й хвилині А. Галло забив власний гол, знову подарувавши «Наполі» перевагу. З цього моменту матч ставав все більш напруженим, обидві команди боролися за контроль над м’ячем.

Обидві команди зробили кілька замін: Г. Распадорі та Х. Лосано вийшли у складі «Наполі», а Х. Гонсалес та А. Сезай — у складі «Лечче». Не обійшлося в матчі й без жовтих карток: по одній отримали В. Джендрі та С. Умтіті з «Лечче» і Т. Ндомбеле з «Наполі». Гра стала справжнім проявом мужності та рішучості обох команд. На 88-й хвилині «Лечче» зробив останню заміну: Ф. Ді Франческо замінив Л. Банду. Наполі також зробив кілька пізніх замін, випустивши К. Кварацхелію і М. Руї на заключну стадію гри. По ходу матчу ставало все більш очевидним, що «Наполі» вийде вперед, і остаточний рахунок став 2:1. Домашні вболівальники «Лечче» були розчаровані, але виїзні вболівальники «Наполі» були у нестямі від радості. Це був напружений матч, в якому обидві команди продемонстрували свої технічні здібності і тактичну майстерність. Зрештою, «Наполі» здобув перемогу в незабутньому матчі Серії А.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Лечче — Сампдорія, Наполі — Верона.