Севілья — Сельта — 2:2. Чемпіонат Іспанії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-08 00:04 7 квітня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Севілья (Іспанія) і ... Севілья — Сельта — 2:2. Чемпіонат Іспанії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

7 квітня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися Севілья (Іспанія) і Сельта (Віго).

Севілья - Сельта - 2:2. Чемпіонат Іспанії, 28-й тур. Огляд матчу, статистикаСевілья - Сельта - 2:2. Чемпіонат Іспанії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 28-й тур

Севілья (Іспанія) — Сельта (Віго) — 2:2 (1:0)
Голи: Ю. Ен-Несірі (43), Акунья (81) — M. Родрігес (90), Гонсалу Пасієнсіа (90+4)

Попередження: Гуйє (6), Carles Pérez (13), Гуйє (19), Ю. Ен-Несірі (43), F. Cervi (45+2), Навас (63), Теллес (83)

Огляд матчу Севілья — Сельта:

У захопливому матчі Ла Ліги на стадіоні «Рамон Санчес Пісхуан» «Севілья» і «Сельта Віго» у запеклій боротьбі домоглися нічиєї 2:2. У першому таймі «Севілья» повела в рахунку завдяки удару Юссефа Ен-Несірі на 43-й хвилині, але її перевага зменшилася після того, як Ен-Несірі отримав жовту картку перед самою перервою. У другому таймі обидві сторони провели шквал замін, намагаючись знайти шлях через оборону суперника. Жоан Навас із «Севільї» отримав жовту картку на 63-й хвилині, що додало їм проблем із дисципліною, і незабаром вони були змушені здійснити зміни: Сусо і Юссеф Ен-Несірі були вилучені.

Однак господарі поля знову вийшли вперед завдяки Маркосу Акуні, який забив приголомшливий гол на 81-й хвилині і знову вивів команду вперед. Однак «Сельта Віго» ще не все втратила, і в заключній стадії матчу вони дали потужну відсіч. На 89-й хвилині Матіас Родрігес із «Сельта Віго» зрівняв рахунок, а на 90-й хвилині Гонкало Пасьєнсія забив останній гол. Надії «Севільї» на перемогу були зруйновані, коли перед самим фінальним свистком був вилучений Акуна, і матч закінчився внічию 2:2. Загалом, це був цікавий і напружений матч, у якому обидві сторони продемонстрували багато атакувальних дій. Проте, «Севілья» буде шкодувати про свої дисциплінарні проблеми, які в кінцевому підсумку призвели до втрати очок.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Валенсія — Севілья, Сельта — Мальорка.