Мілан — Емполі — 0:0. Чемпіонат Італії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-08 00:06 7 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Мілан (Італія) та ... Мілан — Емполі — 0:0. Чемпіонат Італії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

7 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Мілан (Італія) та Емполі (Італія).

Мілан - Емполі - 0:0. Чемпіонат Італії, 29-й тур. Огляд матчу, статистикаМілан - Емполі - 0:0. Чемпіонат Італії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 29-й тур

Мілан (Італія) — Емполі (Італія) — 0:0 (0:0)

Предупредження: Т. Побега (38), Н. Камб’ягі (90+3), Сатріано (90+4)

Огляд матчу Мілан — Емполі:

AC Milan і Empoli зіграли в безгольову нічию в нещодавньому матчі Серії А, який відбувся на Stadio Giuseppe Meazza. Обидві команди не змогли вийти з глухого кута в матчі, який ряснів замінами і жовтими картками. Перша помітна подія в матчі сталася лише на 38-й хвилині, коли гравець «Мілана» Т. Побега отримав жовту картку. Побега отримав жовту картку. Потім відбулася перша заміна в грі «Мілана»: на 62-й хвилині І. Беннасер змінив Б. Діаса. На цій же хвилині Д. Калабрія був замінений на А. Флоренці. «Емполі» зробив дві ранні заміни: Ф. Бандінеллі замінив А. Грассі на 65-й хвилині, а Ф. Капуто незабаром був замінений на Н. Камб’ягі.

AC Milan потім зробив дві швидкі заміни: А. Ребич і Д. Орігі вийшли замість Р. Леао та О. Жиру на 70-й хвилині. Емполі зробив ще дві заміни на 78-й хвилині, коли Р. Марін замінив Л. Какаче, а Т. Балданці вийшов замість Н. Хааса. Остання заміна у складі «Мілана» відбулася на 84-й хвилині, коли А. Саелемакерс замінив К. Де Кетелаере. «Емполі» зробив останню заміну на 89-й хвилині: Р. Пікколі замінив М. Пікколі замінив М. Сатріано. Пізній гол «Мілана» було скасовано за гру рукою на 89-й хвилині, а «Емполі» отримав дві жовті картки на останніх секундах гри: Н. Камб’ягі та М. Сатріано були вилучені. Загалом AC Milan та Empoli не змогли забити у ворота суперника в матчі, в якому переважали заміни та жовті картки. Незважаючи на відсутність голів, обидві команди змогли набрати по одному очку і поповнити свої турнірні таблиці Серії А.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Болонья — Мілан, Кремонезе — Емполі.