Удінезе — Монца — 2:2. Чемпіонат Італії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-08 15:30 8 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Удінезе (Італія) і ... Удінезе — Монца — 2:2. Чемпіонат Італії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

8 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Удінезе (Італія) і Монца (Італія).

Удінезе - Монца - 2:2. Чемпіонат Італії, 29-й тур. Огляд матчу, статистикаУдінезе - Монца - 2:2. Чемпіонат Італії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 29-й тур

Удінезе (Італія) — Монца (Італія) — 2:2 (1:0)
Голи: Ловрич (18), Бето (90+2) — А. Колпані (48), Ніколо Ровелла (56)

Предупредження: Армандо Іззо (26), Антов (55), Перес (76)

Огляд матчу Удінезе — Монца:

«Удінезе» зустрівся з «Монцою» в матчі Серії А на «Дачія Арені», і це був захоплюючий матч, який закінчився внічию 2:2. У першому таймі «Удінезе» домінував, і на перерву вони пішли з перевагою в один гол. На 18-й хвилині С. Ловрич, гравець «Удінезе», забив фантастичний гол і вивів свою команду вперед. Однак у другому таймі «Монца» дала потужну відсіч і забила два голи, щоб вийти вперед. На 48-й хвилині А. Колпані з «Монци» зрівняв рахунок, і здавалося, що все йде за планом «Монци». Лише через сім хвилин Н. Ровелла забив гол, вивівши «Монцу» в лідери. О першій годині гри Монца зробила кілька замін, які, схоже, вплинули на хід гри. В. Антов і С. Сенсі були замінені на Л. Кальдіролу і А. Петанья, відповідно.

Через кілька хвилин А. Колпані був замінений на С. Бірінделлі. Удінезе також зробив дві заміни приблизно в той самий час. Л. Самарджич і К. Ехізібуе вийшли замість С. Пафунді та Ф. Ебоселе, відповідно. Однак «Удінезе» не здався і пішов уперед у пошуках еквалайзера. На 90-й хвилині було призначено пенальті, який Бето реалізував, зрівнявши рахунок. А. Петанья з «Монци» отримав жовту картку в тому ж інциденті. Матч закінчився тим, що обидві команди заробили по одному очку. Це була фантастична гра у футбол, яка продемонструвала майстерність і талант обох команд. «Удінезе» буде розчарований тим, що не взяв усі три очки, але він буде задоволений бойовим духом своєї команди. Монца, з іншого боку, буде рада очку, здобутому у важкому виїзному матчі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Рома — Удінезе, Інтер — Монца.