Рух — Верес — 0:0. Чемпіонат України, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-08 17:02 8 квітня відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Рух (Львів) і ... Рух — Верес — 0:0. Чемпіонат України, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

8 квітня відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Рух (Львів) і Верес (Рівне).

Рух - Верес - 0:0. Чемпіонат України, 20-й тур. Огляд матчу, статистикаРух - Верес - 0:0. Чемпіонат України, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат України, 20-й тур

Рух (Львів) — Верес (Рівне) — 0:0 (0:0)

Предупредження: Ю. Карабін (2), Слюбік (60), Лебеденко (64), Рунич (70), Лебеденко (71)

Огляд матчу Рух — Верес:

На стадіоні «Арена Львів» відбувся матч Прем’єр-ліги між командами «Рух Винники» та «Верес Рівне». Попри те, що обидві команди доклали максимум зусиль, рахунок у перерві залишився 0:0, який зберігся до кінця матчу. Уже на другій хвилині гри гравець команди «Рух Винники» Ю. Карабін отримав жовту картку. Однак на 46-й хвилині його було замінено на В. Рунича. Пізніше, на 58-й хвилині, М. Мисик був замінений на Едсона Фернандо. На 60-й хвилині жовту картку отримав Б. Слюбик із «Руху Винного». Через чотири хвилини жовту картку отримав і гравець рівненського «Вереса» О. Лебеденко. На 68-й хвилині Д. Слюсар був замінений на О. Притулу.

По ходу гри напруга наростала. На 70-й хвилині жовту картку отримав В. Рунич із команди «Рух Винники», а на 71-й хвилині — О. Лебеденко з команди «Верес Рівне». На жаль для «Вереса», Лебеденко отримав червону картку на тій же хвилині. Щоб спробувати переломити хід гри, на 84-й хвилині «Верес Рівне» зробив заміну: М. Гайдучик замінив М. Шестакова. Однак в останні хвилини гри Едсон Фернандо з «Руху Винного» також отримав червону картку на 90-й хвилині. Попри всі дії та вилучення, обидві команди не змогли забити жодного гола в цьому матчі Прем’єр-ліги між командами «Рух Винники» та «Верес Рівне». З іншого боку, вболівальники отримали задоволення від захопливої гри.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Рух — Динамо, Металіст — Верес.