Майнц — Вердер — 2:2. Чемпіонат Німеччини, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-08 18:41 8 квітня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Майнц (Німеччина) і ... Майнц — Вердер — 2:2. Чемпіонат Німеччини, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

8 квітня відбувся один із матчів 27-го туру чемпіонату Німеччина з футболу. Зустрічалися Майнц (Німеччина) і Вердер (Бремен).

Майнц - Вердер - 2:2. Чемпіонат Німеччини, 27-й тур. Огляд матчу, статистикаМайнц - Вердер - 2:2. Чемпіонат Німеччини, 27-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Німеччини, 27-й тур

Майнц (Німеччина) — Вердер (Бремен) — 2:2 (0:0)
Голи: Аджорк (85), Вейпер Нельсон (90+4) — Дж. Стадія (87), Н. Фюлькруг (90+5)

Попередження: Крістіан Гросс (28), Дж. Стадія (42), Марвін Дакш (59), Онісіво (65), Ілля Груєв (81), Ніклас Старк (83)

Огляд матчу Майнц — Вердер:

Дві команди билися на полі MEWA ARENA в напруженому матчі Бундесліги між FSV Mainz 05 і Werder Bremen. Перший тайм був безрезультатним, але це була можливість для обох команд оцінити один одного і скорегувати свої стратегії на другий тайм. Другий тайм почався з домінування команди FSV Mainz 05, протягом перших десяти хвилин Л. Ажорк спробував забити гол, але його було скасовано через офсайд. Це розчарування тільки підлило масла у вогонь, і «Майнц 05» продовжив тиснути на «Вердер Бремен» у пошуках гола. Перша заміна в матчі відбулася на 58-й хвилині: «Майнц 05» випустив Л. Баррейро замість Лі Чже Суна і М. Інгвартсена замість К. Онісіво. Через хвилину гравець бременського «Вердера» М. Дакш отримав жовту картку.

На 63-й хвилині «Вердер Бремен» здійснив першу заміну: І. Груєв замінив К. Гросса, а А. Юнг вийшов замість Л. Б’юкенена. На 65-й хвилині гравець команди FSV Mainz 05 К. Онісіво отримав жовту картку. На 73-й хвилині «Вердер Бремен» здійснив ще дві заміни: М. Філіп вийшов замість М. Дакша, а Л. Біттенкорт — замість Р. Шміда. І. Груєв (Вердер Бремен) отримав жовту картку на 81-й хвилині, а потім Н. Штарк (Вердер Бремен) на 83-й хвилині. На 85-й хвилині Л. Ажорк із FSV Mainz 05 зробив прорив, забивши гол, але на 87-й хвилині бременський гравець «Вердера» Я. Стаге швидко зрівняв рахунок. Стаге швидко зрівняв рахунок. На 87-й і 88-й хвилинах FSV Mainz 05 зробив дві останні заміни: С. Відмер замінив Д. да Кошту, а Н. Вайпер — Л. Ажорка. Гра переломилася в останні хвилини, і Н. Вайпер із FSV Mainz 05 забив вирішальний гол на останніх хвилинах гри. Однак бременський «Вердер» був сповнений рішучості врятувати очко і зрівняв рахунок голом Н. Фуллкруга на останній хвилині гри, завершивши гру з рахунком 2:2. Загалом, це був напружений матч, у якому обидві команди продемонстрували пристрасть, майстерність і рішучість. Хоча обом командам довелося задовольнятися одним очком, матч, безсумнівно, був захопливим і передав хвилювання і непередбачуваність футбольної Бундесліги.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Кельн — Майнц, Вердер — Фрайбург.