Астон Вілла — Ноттінгем Форест — 2:0. Чемпіонат Англії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-08 19:00 8 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Астон Вілла (Англія) ... Астон Вілла — Ноттінгем Форест — 2:0. Чемпіонат Англії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

8 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Астон Вілла (Англія) і Ноттінгем Форест (Англія).

Астон Вілла - Ноттінгем Форест - 2:0. Чемпіонат Англії, 30-й тур. Огляд матчу, статистикаАстон Вілла - Ноттінгем Форест - 2:0. Чемпіонат Англії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 30-й тур

Астон Вілла (Англія) — Ноттінгем Форест (Англія) — 2:0 (0:0)
Голи: О. Воткінс (90+5)

Предупредження: Алекс Морено (35), J. Шелві (36), Езрі Конса (85), Т. Авоні (85), О. Мангала (90), Х. Тоффоло (90+1), О. Воткінс (90+6)

Огляд матчу Астон Вілла — Ноттінгем Форест:

«Астон Вілла» приймала «Ноттінгем Форест» у матчі Прем’єр-ліги на «Вілла Парк», гра виявилася випробуванням на витривалість для обох сторін. Оскільки в першому таймі голів забито не було, вболівальники почали думати, чи не закінчиться матч безгольовою нічиєю. Астон Вілла" зробила першу заміну в матчі: на 28-й хвилині Л. Бейлі вийшов замість Б. Траоре. Потім відбулася заміна в складі «Ноттінгем Форест» на 32-й хвилині: К. Куяте замінив Р. Фройлера. На 35-й хвилині жовту картку отримав гравець «Астон Вілли» А. Морено, а через хвилину, на 36-й хвилині, жовту картку отримав гравець «Ноттінгем Форест» Я. Шелві. У другому таймі «Астон Вілла» додала в енергії, і на 48-й хвилині, завдяки вдалому удару Б. Траоре, нарешті знайшла м’яч у сітці воріт. Ноттінгем Форест зробив другу заміну на 65-й хвилині: Дж. Шелві був замінений на О. Мангалу.

На тій самій хвилині Дж. Ворралл був замінений на Т. Авонійі у складі «Ноттінгем Форест». Астон Вілла зробила другу заміну на 75-й хвилині: Е. Буендіа вийшов замість Л. Дендонкера. Ноттінгем Форест зробив четверту заміну на 78-й хвилині: Данило замінив А. Айю. Коли гра вступила в останні хвилини, на полі виникла напружена обстановка: жовті картки отримали гравці «Астон Вілли» Е. Конса, «Ноттінгем Форест» Т. Авоній і О. Мангала. На 90-й хвилині жовту картку отримав і гравець «Ноттінгем Форест» Х. Тоффоло. Однак на останніх хвилинах матчу «Астон Вілла» зуміла забити другий гол, забезпечивши собі перемогу над «Ноттінгем Форест». Це сталося завдяки О. Воткінсу, який на 90-й хвилині забив м’яч у сітку воріт. Відмінна гра «Вілли» дозволила їм узяти всі три очки в матчі Прем’єр-ліги проти «Ноттінгем Форест». Матч, безсумнівно, запам’ятається напруженою боротьбою і драматичними моментами, які тримали вболівальників у напрузі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Астон Вілла — Ньюкасл, Ноттінгем Форест — Ман.Юнайтед.