Брентфорд — Ньюкасл — 1:2. Чемпіонат Англії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-08 19:03 8 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брентфорд (Англія) і ... Брентфорд — Ньюкасл — 1:2. Чемпіонат Англії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

8 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Брентфорд (Англія) і Ньюкасл (Англія).

Брентфорд - Ньюкасл - 1:2. Чемпіонат Англії, 30-й тур. Огляд матчу, статистикаБрентфорд - Ньюкасл - 1:2. Чемпіонат Англії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 30-й тур

Брентфорд (Англія) — Ньюкасл (Англія) — 1:2 (1:0)
Голи: И. Тоні (45+1) — Д. Рая (54), Ісак (61)

Предупредження: Ботман (28), Ісак (87)

Огляд матчу Брентфорд — Ньюкасл:

У довгоочікуваному матчі Прем’єр-ліги на стадіоні Gtech Community Stadium у захопливому поєдинку зустрілися Брентфорд і Ньюкасл, у підсумку перемогу здобули гості. Брентфорд почав гру яскраво: Іван Тоні думав, що він вивів свою команду вперед на 8-й хвилині, але гол було скасовано через офсайд. Господарі продовжували загрожувати, і на 30-й хвилині Тоні мав нагоду вивести «Брентфорд» уперед із пенальті, але він змарнував свій шанс. Однак у першому таймі, у перерві, Тоні не встояв: він не помилився з пенальті, забезпечивши «Брентфорду» заслужену перевагу перед перервою. У другому таймі «Ньюкасл» вийшов уперед, зробивши дві заміни відразу після відновлення гри. Їхні атакувальні наміри були винагороджені на 54-й хвилині, коли воротар «Брентфорда» Давид Райя забив невдалий гол, зрівнявши рахунок.

Гості вийшли вперед лише за сім хвилин, коли Александер Ісак ударом з лінії штрафного змусив Ньюкасл опинитися у вигідній позиції та завоювати всі три очки. Брентфорд продовжував намагатися зрівняти рахунок, але їхні зусилля були марними, оскільки на 66-й хвилині гол було скасовано за гру рукою. Ньюкасл протримався до кінця матчу, зробивши кілька замін, щоб зміцнити оборону і стримати атаки Брентфорда. Не обійшлося в матчі і без порушень дисципліни: Свен Ботман та Александер Ісак отримали жовті картки, а Ітан Піннок із «Брентфорда» також отримав жовту картку. Зрештою, саме «Ньюкасл» вийшов переможцем із напруженого матчу, завдяки сильній обороні та клінічному завершенню гри. Цей результат додасть впевненості гостям, які прагнутимуть розвинути цю гру найближчими тижнями.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Вулверхемптон — Брентфорд, Астон Вілла — Ньюкасл.