Фулгем — Вест Гем — 0:1. Чемпіонат Англії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-08 19:05 8 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Фулгем (Англія) і ... Фулгем — Вест Гем — 0:1. Чемпіонат Англії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

8 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Фулгем (Англія) і Вест Гем (Лондон).

Фулгем - Вест Гем - 0:1. Чемпіонат Англії, 30-й тур. Огляд матчу, статистикаФулгем - Вест Гем - 0:1. Чемпіонат Англії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 30-й тур

Фулхем (Англія) — Вест Гем (Лондон) — 0:1 (0:1)
Голи: Рід (23)

Предупредження: Вінісіус (62), Райс (73)

Огляд матчу Фулгем — Вест Гем:

Матч Прем’єр-ліги між командами «Фулгем» і «Вест Гем» відбувся на стадіоні «Крейвен Коттедж», і це була захоплива гра для вболівальників обох команд. У перерві матчу рахунок був 0:1, «Вест Гем» вів у рахунку завдяки голу гравця «Фулхема» Х. Ріда. У другому таймі «Фулгем» зробив дві заміни, намагаючись переломити хід гри. Б. Рід був замінений на М. Соломона, а Х. Рід був замінений на Т. Керні. Незважаючи на всі зусилля, їм не вдалося зрівняти рахунок, і «Вест Гем» зробив дві власні заміни. П. Форналс вийшов замість С. Бенрахми, а Д. Інгс замінив Ф. Даунса.

Карлос Вінісіус із «Фулхема» отримав жовту картку на 62-й хвилині, а Д. Райс із «Вест Гема» був вилучений на 73-й. На 68-й хвилині «Фулхем» зробив третю заміну: К. Суарес вийшов замість К. Тете. У міру того як час минав, «Фулгем» зробив ще дві заміни: Вілліан замінив Х. Вілсона, а А. Перейра вийшов замість Д. Джеймса на 85-й хвилині. Однак жодної із замін не вистачило, щоб змінити результат матчу. Вест Гем також зробив пізню заміну: М. Антоніо вийшов замість М. Корне на 90-й хвилині. Матч закінчився з рахунком 0:1 на користь «Вест Гема». Незважаючи на поразку, «Фулгем» наполегливо бився протягом усієї гри, і вболівальники «Крейвен Коттедж» сподіваються на кращі результати в майбутньому.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Евертон — Фулгем, Вест Гем — Арсенал.