Лестер — Борнмут — 0:1. Чемпіонат Англії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-08 19:07 8 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Лестер (Англія) і ... Лестер — Борнмут — 0:1. Чемпіонат Англії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

8 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Лестер (Англія) і Борнмут (Англія).

Лестер - Борнмут - 0:1. Чемпіонат Англії, 30-й тур. Огляд матчу, статистикаЛестер - Борнмут - 0:1. Чемпіонат Англії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 30-й тур

Лестер (Англія) — Борнмут (Англія) — 0:1 (0:1)
Голи: Біллінг (40)

Предупредження: J. Ротвелл (33), Келлі (80), Сміт (80)

Огляд матчу Лестер — Борнмут:

У напруженому матчі Прем’єр-ліги, що відбувся на стадіоні «Кінг Пауер», «Лестер Сіті» зустрівся з «Борнмутом». Матч був обов’язковим для обох команд, оскільки вони прагнули піднятися вгору по турнірній таблиці. Гра почалася з того, що обидві команди прагнули заволодіти перевагою, але ініціатива перейшла до гостей. На 33-й хвилині гравець «Борнмута» Джей Ротвелл отримав жовту картку за грубу атаку проти гравця «Лестер Сіті». Господарі спробували відповісти атакою на атаку, але наступну заміну зробили «вишні». На 38-й хвилині Д. Уаттара замінив М. Таверньє у складі «Борнмута». Заміна виявилася вдалою, оскільки всього через дві хвилини, на 40-й хвилині, «Борнмут» вийшов уперед. П. Біллінг забив добре виконаний гол, вивівши гостей у лідери. Лестер Сіті спробував швидко відповісти і зробив дві заміни на 57-й та 58-й хвилинах: К. Іхеаначо та П. Дака вийшли замість Дж. Варді та Р. Перейри відповідно.

Однак «Борнмут» вистояв і зробив власну заміну на 59-й хвилині, коли Л. Кук замінив Дж. Ротвелла. Лестер Сіті продовжував тиснути, але безрезультатно, і на 72-й хвилині замість Х. Барнса вийшов Тете. Захист «Борнмута» вистояв, але отримав дві жовті картки поспіль: Л. Келлі та А. Сміт були вилучені на 80-й хвилині. У відповідь «Лестер Сіті» зробив четверту й останню заміну, випустивши Д. Праета замість В. Ндіді на 81-й хвилині. Борнмут також зробив останню заміну: Д. Соланке вийшов замість А. Семеньо на 88-й хвилині. Незважаючи на всі зусилля, «Лестер Сіті» не зміг зламати оборону «Борнмута», і матч закінчився з рахунком 0:1 на користь гостей. Загалом, це був напружений матч, у якому обидві команди продемонстрували високий рівень майстерності та рішучості. У результаті «Борнмуту» вдалося набрати важливі очки в боротьбі за виживання в Прем’єр-лізі, а «Лестер Сіті» зазнав невдачі у своєму прагненні посісти місце в четвірці найсильніших. Цей матч продемонстрував непередбачуваність футболу і важливість правильних замін у потрібний час.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Ман.Сіті — Лестер, Тоттенгем — Борнмут.