Еспаньол — Атлетик — 1:2. Чемпіонат Іспанії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-08 19:18 8 квітня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися «Еспаньол» (Іспанія) та ... Еспаньол — Атлетик — 1:2. Чемпіонат Іспанії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

8 квітня відбувся один із матчів 28-го туру чемпіонату Іспанії з футболу. Зустрічалися «Еспаньол» (Іспанія) та «Атлетик» (Більбао).

Еспаньол - Атлетик - 1:2. Чемпіонат Іспанії, 28-й тур. Огляд матчу, статистикаЕспаньол - Атлетик - 1:2. Чемпіонат Іспанії, 28-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Іспанії, 28-й тур

Еспаньол (Іспанія) — Атлетик (Більбао) — 1:2 (0:1)
Голи: Дардер (90) — Вільямс (22), Nico Williams (75)

Попередження: Брейтуейт (21), Де Маркос (21), Дані Гарсія (30), Сансет (44), Дж. Грагера (53), Хіль (59), Калеро (78), Алекс Відаль (90+2), Алекс Відаль (90+2), Сімон (90+4)

Огляд матчу Еспаньол — Атлетик:

У довгоочікуваному матчі Ла Ліги на стадіоні RCDE «Еспаньйол» зустрівся з «Атлетік Клуж». Рахунок у перерві 0:1 на користь «Атлетік» не віщував нічого хорошого для «Еспаньйола», але в другому таймі вони помстилися. Гра почалася зі шквалу жовтих карток. На 21-й хвилині жовті картки отримали М. Брейтуейт з «Еспаньйола» та О. де Маркос з «Атлетик Клаб». Незабаром після цього, на 22-й хвилині, гравець «Атлетик Клаб» І. Вільямс забив гол, вивівши свою команду вперед. Атлетик" продовжував випробовувати удачу: Д. Гарсія отримав жовту картку на 30-й хвилині, а О. Сансет — перед самою перервою. «Еспаньол» думав, що в них був шанс зрівняти рахунок на останніх хвилинах першого тайму, коли Брейтвейт забив гол, але гол було скасовано через гандбол. У перерві «Еспаньол» зробив заміну, випустивши Р. Санчеса замість А. Відаля.

Однак «Атлетік» продовжував заявляти про себе, і на 53-й хвилині жовту картку отримав Х. Грагера. «Еспаньол» спробував змінити ситуацію, випустивши Експозито замість Н. Меламеда на 57-й хвилині, але цього виявилося недостатньо. На 69-й хвилині «Атлетік» зробив дві заміни: А. Беренгер вийшов замість Н. Вільямса, а І. Муніаїн — замість О. Сансета. Це принесло свої плоди: на 75-й хвилині Н. Вільямс забив гол. Вільямс забив гол. «Еспаньол» намагався щосили не відставати: Ф. Калеро вийшов замість О. Гіля на 76-й хвилині, а Ж. Пуаду та Вінісіус Соуза вийшли замість Д. Суареса та Ж. Грагери на 83-й хвилині. Однак для «Еспаньола» це було надто пізно, і матч закінчився з рахунком 1:2 на користь «Атлетіко». Останні хвилини матчу були напруженими: гравець «Еспаньола» А. Відаль отримав дві жовті картки, що призвело до його вилучення. У. Сімон з «Атлетик Клуж» також отримав жовту картку на останній хвилині доданого часу. Попри всі зусилля, «Еспаньол» не зміг переломити хід матчу, і перемогу здобув «Атлетік».

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Бетіс — «Еспаньол», Атлетик — «Реал С-дад».