Саутгемптон — Ман.Сіті — 1:4. Чемпіонат Англії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-08 21:30 8 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Саутгемптон (Англія) і ... Саутгемптон — Ман.Сіті — 1:4. Чемпіонат Англії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

8 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Англії з футболу. Зустрічалися Саутгемптон (Англія) і Ман.Сіті (Англія).

Саутгемптон - Ман.Сіті - 1:4. Чемпіонат Англії, 30-й тур. Огляд матчу, статистикаСаутгемптон - Ман.Сіті - 1:4. Чемпіонат Англії, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Англії, 30-й тур

Саутгемптон (Англія) — Ман.Сіті (Англія) — 1:4 (0:1)
Голи: С. Мара (72) — Голанд (45), Гріліш (58), Голанд (68), Х. Альварес (74)

Попередження: Стоунз (36), Голанд (56)

Огляд матчу Саутгемптон — Ман.Сіті:

Саутгемптон приймав Манчестер Сіті в захоплюючому матчі Прем’єр-ліги на стадіоні Сент-Мері. У першому таймі обидві команди показали хорошу гру, а на 45-й хвилині команда гостей вийшла вперед. Ерлінг Хааланд забив перший гол у матчі, забезпечивши «Манчестер Сіті» контроль над ситуацією. У другому таймі «Манчестер Сіті» домінував у грі, і незабаром подвоїв свою перевагу завдяки фантастичному голу Джека Гріліша на 58-й хвилині. Саутгемптон спробував відігратися, але був зустрінутий третім голом Хааланда на 68-й хвилині. Норвезький нападник продовжував створювати проблеми для господарів поля, поки на 69-й хвилині не був замінений на Хесуса Альвареса. Саутгемптон теж зробив кілька змін: Мохамед Ельюнуссі вийшов замість Стюарта Армстронга на 61-й хвилині. Зрештою, господарям поля вдалося забити гол, який на 72-й хвилині блискуче реалізував Софіан Мара.

Однак «Манчестер Сіті» швидко відповів, і на 74-й хвилині Альварес заробив пенальті, який він реалізував. Матч закінчився переконливою перемогою «Манчестер Сіті» з рахунком 4:1, команда показала відмінну гру. Це був розчаровуючий результат для «Саутгемптона», який надав хорошу підтримку, але в підсумку не зміг зрівнятися з суперником за якістю гри. Під час матчу було видано кілька жовтих карток: Джон Стоунз і Ерлінг Хааланд із «Манчестер Сіті» отримали їх на 36-й і 56-й хвилинах відповідно. Також обидві команди зробили кілька замін: Бернарду Сілва замінив Махреза, а Кайл Вокер замінив Стоунза у складі «Манчестер Сіті». У «Саутгемптона» замість Мари вийшов Кудус Сулемана, Сі Джей Алькарас замінив Муссу Дженепо, а Ромен Лавіа і Тео Волкотт замінили Ібрагіма Діалло і Ромена Перро відповідно. Загалом, це був дуже цікавий матч Прем’єр-ліги, який продемонстрував якість обох команд. «Манчестер Сіті» заслужено вийшов уперед, але Саутгемптон має пишатися своїми зусиллями, особливо в першому таймі.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Саутгемптон — Кр-л Пелас, Ман.Сіті — Лестер.