Торіно — Рома — 0:1. Чемпіонат Італії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-08 21:42 8 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Торіно (Турин) і ... Торіно — Рома — 0:1. Чемпіонат Італії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

8 квітня відбувся один із матчів 29-го туру чемпіонату Італії з футболу. Зустрічалися Торіно (Турин) і Рома (Рим).

Торіно - Рома - 0:1. Чемпіонат Італії, 29-й тур. Огляд матчу, статистикаТоріно - Рома - 0:1. Чемпіонат Італії, 29-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Італії, 29-й тур

Торіно (Турин) — Рома (Рим) — 0:1 (0:1)
Голи: Дибала (8)

Предупредження: Перр Шурс (7), С. Ель Шаараві (11), Г. Гінейтіс (78), Ваня Мілінкович-Савич (81)

Огляд матчу Торіно — Рома:

У футбольному матчі Серії А між командами «Торіно» і «Рома», що відбувся на стадіоні «Стадіо Олімпіко Гранде Торіно», команда гостей здобула перемогу з рахунком 0:1 у перерві і 0:1 у фіналі. Матч був напруженим, і впродовж усієї гри відбулося кілька примітних подій. На 7-й хвилині гравець «Торіно» П. Шурс отримав жовту картку. Потім відбулася насичена подіями 8-ма хвилина, на якій «Рома» заробила пенальті, який реалізував П. Дибала. На 11-й хвилині жовту картку отримав гравець «Роми» С. Ель-Шаараві. У матчі відбулося кілька замін з боку обох команд.

На 62-й хвилині «Торіно» зробив три заміни поспіль: А. Гравільон був замінений на К. Джіджі, С. Річчі — на Н. Влашича, а А. Санабрія — на П. Пеллегрі. На 70-й хвилині «Рома» також зробила заміну: С. Ель-Шаараві був замінений на Л. Пеллегріні. На 74-й хвилині О. Сольбаккен вийшов замість Н. Матіча у складі «Роми». На 78-й хвилині гравець «Торіно» Г. Гінейтіс отримав жовту картку. Потім команда зробила ще дві заміни на 79-й хвилині: А. Буонджорно вийшов замість Ю. Карамоха, а Н. Радоньїч замінив В. Лазаро. На 81-й хвилині В. Мілінкович-Савич отримав жовту картку за «Торіно». Зрештою, на 83-й хвилині П. Дибала з «Роми» був замінений на Т. Абрахама. Загалом, незважаючи на кілька спроб обох команд, лише «Ромі» вдалося забити гол, який призвів до перемоги. Це був напружений матч, гідний ліги Серії А, який тримав уболівальників у напрузі до самого кінця.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Торіно — Салернітана, Рома — Удінезе.