Ніцца — ПСЖ — 0:2. Чемпіонат Франції, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-09 00:00 8 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ніцца (Франція) і ... Ніцца — ПСЖ — 0:2. Чемпіонат Франції, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

8 квітня відбувся один із матчів 30-го туру чемпіонату Франція з футболу. Зустрічалися Ніцца (Франція) і ПСЖ (Париж).

Ніцца - ПСЖ - 0:2. Чемпіонат Франції, 30-й тур. Огляд матчу, статистикаНіцца - ПСЖ - 0:2. Чемпіонат Франції, 30-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат Франції, 30-й тур

Ніцца (Франція) — ПСЖ (Париж) — 0:2 (0:1)
Голи: Мессі (26), Рамос (76)

Предупредження: Хепрен Тюрам (88)

Огляд матчу Ніцца — ПСЖ:

На стадіоні Allianz Riviera в Ніцці, Франція, відбувся захопливий матч між «Ніццою» і «Парі Сен-Жермен» у рамках Ліги 1. У перерві матчу рахунок був 0:1, і «Парі Сен-Жермен» вів у рахунку. У другому таймі «ПСЖ» довів справу до перемоги, і матч закінчився з рахунком 0:2. Перша заміна відбулася на 10-й хвилині, коли гравець «Парі Сен-Жермен» Р. Санчес був замінений на Ф. Руїса. Однак тільки на 26-й хвилині «Парі Сен-Жермен» домігся перелому, якого так чекав, коли Л. Мессі забив гол, довівши перевагу своєї команди до 1:0. Ніцца спробувала відбитися і повернутися, що призвело до деяких надихаючих замін. На 68-й хвилині М. Барда замінив Б. Брахімі, а А. Менді замінив П. Росаріо. П’ять хвилин потому, на 75-й хвилині, «Ніцца» ввела в гру Х. Будауї замість Г. Лаборда.

Але «Парі Сен-Жермен» повністю контролював хід матчу, і на 76-й хвилині С. Рамос забив гол, зробивши рахунок 2:0. На 77-й хвилині «Парі Сен-Жермен» випустив Н. Мендеса замість Е. Бітшіабу. На 83-й хвилині «Ніцца» провела дві швидкі заміни: А. Ремзі замінив Р. Барклі, а Т. Моффі вийшов замість Б. Буанані. Через чотири хвилини гравець «Ніцци» К. Тюрам отримав жовту картку. На 89-й хвилині «Парі Сен-Жермен» зробив третю заміну в матчі, коли К. Солер вийшов замість В. Заїр-Емері. У підсумку матч закінчився з рахунком 0:2 на користь «Парі Сен-Жермен». Загалом, це був захопливий матч між двома найкращими командами Ліги 1, у якому перемогу здобув «Парі Сен-Жермен». Маючи у своєму складі таких гравців, як Л. Мессі та С. Рамос, ПСЖ продемонстрував свій клас і перевагу над суперником. Однак «Ніцца» також продемонструвала свій бойовий дух у цьому матчі, і якби ще кілька вдалих моментів, вони могли б дати «ПСЖ» фору.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Брест — Ніцца, ПСЖ — Ланс.