Олександрія — Чорноморець — 1:1. Чемпіонат України, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-09 15:00 9 квітня відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Олександрія (Олександрія) і ... Олександрія — Чорноморець — 1:1. Чемпіонат України, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

9 квітня відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Олександрія (Олександрія) і Чорноморець (Одеса).

Олександрія - Чорноморець - 1:1. Чемпіонат України, 20-й тур. Огляд матчу, статистикаОлександрія - Чорноморець - 1:1. Чемпіонат України, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат України, 20-й тур

Олександрія (Олександрія) — Чорноморець (Одеса) — 1:1 (0:1)
Голи: Ковалець (69) — Алефіренко (36)

Предупредження: Олександр Демченко (28), Олександр Демченко (45+2), K. Сіхеєв (46), Калитвинцев (70), Алефіренко (84)

Огляд матчу Олександрія — Чорноморець:

Футбольний матч Прем’єр-ліги між «Олександрією» та «Чорноморцем» став захопливим поєдинком, який завершився внічию 1:1 на стадіоні КСК «Ніка». Незважаючи на підсумковий рахунок, матч був наповнений напруженими моментами, які тримали вболівальників у напрузі. У першій половині гри «Чорноморець» домінував, вийшовши вперед на 36-й хвилині завдяки голу Д. Алефіренка. Захист «Олександрії» ледве стримував атаки «Чорноморця», внаслідок чого вони отримали кілька жовтих карток. О. Демченко був першим гравцем, який отримав попередження від судді на 28-й хвилині, а перед самим свистком на перерву отримав другу жовту картку, що призвело до вилучення з червоною карткою. Вийшовши на другий тайм із перевагою в один м’яч, «Олександрія» випустила на заміну двох гравців: Е. Мустафаєва замість К. Сіхєєва та О. Кожушка замість В. Калитвинцева. Вони одразу ж набрали обертів і почали тиснути на оборону «Чорноморця». На першій хвилині другого тайму за фол було вилучено Сіхеєва, але це не зупинило «Олександрію» в її прагненні зрівняти рахунок.

Їхні зусилля окупилися, коли на 69-й хвилині К. Ковалець забив гол, зрівнявши рахунок. Тепер обидві команди були в рівних умовах, і гра могла закінчитися як в один, так і в інший бік. Однак гравці «Олександрії» продовжували йти вперед, заробивши жовту картку для В. Калитвинцева на 70-й хвилині. На 78-й хвилині «Чорноморець» зробив другу заміну, випустивши О. Кузика замість Д. Юсова, сподіваючись знайти переможця. Однак саме «Олександрія» була найближче до того, щоб забити ще раз, і могла б виграти матч, якби не кілька відмінних сейвів воротаря «Чорноморця». В останні хвилини гри «Олександрія» провела останню заміну, випустивши на 81-й хвилині А. Шулянського замість К. Ковальця. Однак жодна з команд не змогла забити ще один м’яч, і матч закінчився внічию 1:1. На 84-й хвилині за фол було вилучено Д. Алефіренка, але це вже не мало значення, оскільки результат матчу було вирішено. На закінчення слід зазначити, що матч Прем’єр-ліги між «Олександрією» і «Чорноморцем» пройшов у напруженій боротьбі. У той час як «Чорноморець» домінував у першому таймі, «Олександрія» сильно відігралася в другій половині, що призвело до заслуженої нічиєї. Обидві команди витягли позитивні моменти з цього матчу і з нетерпінням чекають наступних ігор.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Металіст 1925 — Олександрія, Чорноморець — Ворскла.