Дніпро-1 — Львів — 5:2. Чемпіонат України, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

2023-04-09 15:03 9 квітня відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Дніпро-1 (Дніпро) і ... Дніпро-1 — Львів — 5:2. Чемпіонат України, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

9 квітня відбувся один із матчів 20-го туру чемпіонату України з футболу. Зустрічалися Дніпро-1 (Дніпро) і Львів (Львів).

Дніпро-1 - Львів - 5:2. Чемпіонат України, 20-й тур. Огляд матчу, статистикаДніпро-1 - Львів - 5:2. Чемпіонат України, 20-й тур. Огляд матчу, статистика

Чемпіонат України, 20-й тур

Дніпро-1 (Дніпро) — Львів (Львів) — 5:2 (3:0)
Голи: О. Гуцуляк (7), Довбик (41), О. Гуцуляк (44), Е. Сарапі (84), Довбик (90+3) — Y. Богунов (63), Мільченко (81)

Предупредження: D. Кузик (48), Б. Мищенко (70)

Огляд матчу Дніпро-1 — Львів:

«Дніпро-1» домінував у матчі проти «Львова» на стадіоні «Авангард», внаслідок чого рахунок у перерві становив 3:0 на користь господарів поля. Першим у складі «Дніпра-1» на 7-й хвилині забив О. Гуцуляк, потім О. Довбик і ще один гол О. Гуцуляк. Довбик і ще один гол Гуцуляка на 41-й і 44-й хвилинах відповідно. У другому таймі львів’яни спробували надолужити згаяне, забивши гол Ю. Богунова на 63-й хвилині, але цього виявилося недостатньо, щоб скоротити розрив у рахунку. Дніпро-1 відповів голом Е. Сарапія на 84-й хвилині, забезпечивши собі перемогу з рахунком 5:2.

Упродовж усього матчу було проведено кілька замін: на 11-й хвилині «Львів» випустив Лео Антоніо замість А. Алібекова, а потім І. Свржняк, В. Бугай, М. Грисьо та М. Сасовський замінили Б. Мишенка, А. Есео, А. Есео, А. Сасовського, В. Бугай і М. Сасовського. Мишенка, А. Есеола, Ю. Богунова та Р. Нікітюка. Дніпро-1 зробив дві заміни на 55-й хвилині: Є. Пасіч замінив Хейнера, а О. Каплієнко вийшов замість Р. Матаррити. На 85-й хвилині замість І. Когута вийшов В. Рубчинський, замість В. Танчика — Д. Бланко, а замість В. Танковського — О. Піхальонок. По одній жовтій картці отримали львів’яни Д. Кузик на 48-й хвилині та Б. Мишенко на 70-й хвилині. Р. Бабенко з «Дніпра-1» також отримав жовту картку на 90-й хвилині. Останній гол львів’ян забив А. Мільченко на 81-й хвилині, а А. Довбик із «Дніпра-1» на тій же хвилині забив свій другий гол у матчі. Матч проходив у рамках Прем’єр-ліги, але такі подробиці, як час, дата і тур матчу, не уточнюються. Незалежно від цих деталей, це була гра, якою «Дніпро-1» може пишатися, вигравши у «Львова» з рахунком 5:2.

У наступному турі на суперників чекають такі матчі: Зоря — Дніпро-1, Шахтар — Львів.